SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo, tradzik?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
czy spozywanie carbo w ilosciach 3x w tygodniu po treningu po 50g moze miec wplyw na tradzik? tzn czy moga wychodzic syfy.

jak dotad bylem zwolennikiem spozywania po treningu posilku, teraz jednak sie to zmienilo i nie mam na to za bardzo czasu wiec zarzucam 50g carbo+ostrowia 30g.
zauwazylem ze kilka pryszczy mi wyskoczylo na twarzy...
Bo np. po czekoladzie pryszcze strasznie wychodza u osob ktore maja do tego tendencje.

wiec?

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364414 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669056
mysle że o carbo mozesz być spokojny.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
hmm
mi sie wydaje ze bardziej białko moze uczulic niz carbo
ale moze ktos wie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
moze, nadmiar węgli podobnie jak białka moze (lecz nie musi) przyczyniac sie do pogorszania trądziku

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3926


Co mają węglowodany a trądzik,totalne nieporozumienie.Trądzik to raczej sprawa dojrzewania.

p.r.s.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
nadmiar wegli - nie sadze.
Przy samej diecie spozywalem taka sama ilosc ww tylko ze pochodzily one z naturalnego pozywienia i nie bylo takich objawow.
Dodam ze to moj pierwszy kontakt z odzywkami typu carbo/bialko(wczesniej wszystko z jedzenia)

Ponawiam wiec pytanie - czy carbo konkretnie BX/badz bialko ostrowia moga(ze wzgledu na swoj sklad itp) powodowac nasilanie sie tradziku.?

Zmieniony przez - Gringoo w dniu 2007-03-21 19:15:04

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528
Carbo i białko mogą miec jakis wpływ na wyskakiwanie trądziku, choc nie koniecznie. Ja mam diete składającą sie z duzej ilości węglowodanów, i zauwazylem ze mam wiecej trądziku od czasu jak zacząłem trzymac diete.

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
no ja tez mam więcej od kąd tyle węgli wcinam
gdzies to juz czytałem na sfd ze nadmiar węgli ma wpływ lecz nie zawsze

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Wydaje mi się, że bardziej białko ma wpływ na pryszcze. Byłem tak mocniej obsypany pryszczami i z powodu choroby przerwałem dietę (2,5g bialka/kg masy)
i wszystko z twarzy znikło. Teraz od dwóch tygodni znowu jem dużo białka i znowu syfy wyskakują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a ja musze przyznac ze wegle mają wplyw. Odkad ograniczylem wegle na redukcji mam coraz mniej wulkanów . Białko i tluszcze bez zmian

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
ale jak tu ograniczyc wegle dla ekto na masie... ?
te syfy to poj***e sa, i czy cos z nimi robisz leczac je czy nie robisz i tak sa...

wypowie sie ktos jeszcze..?

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki/mata

Następny temat

Cykl na rzeźbę po cyklu kreatynowym. Poradźcie!!

WHEY premium