SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

burak/ no pain, no gain - podsumowanie str.4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
strasznie dużo tych powtórzeń:p

moim zdaniem, powinienes darować sobie aero po treningu nóg:) no bo po co takie aero które podchodzi pod spacer:p

a jak już to na rower troche pojezdzic;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
Dużo powtórzeń, bo trzeba dobrze się spompować :) zresztą widać po obwodach, że taki trening mi służy. A co do aero po nogach, to już je odpuszczam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
I nastał ten czas, że mamy koniec redukcji :) czas trwania: równe 3 miesiące, ale z tego czasu trzeba wyciąć tydzień na wakacjach (7 dni chlania i jedzenia wszystkiego :D) oraz 4 dni co byłem na Sunrisie (znowu tylko chlanie i chlanie i żarcie co popadnie). Jak na ten czas minus te dni, wydaje mi się, że efekt jest dobry :) Obwody poleciały, brzuch tak samo spadł, siła nawet nie aż tak poleciała ( przekonamy się jutro :P) do rzeczy:

OBWODY:

waga: 99 / 86.7 [-12.3kg]
pas(pępek): 101 / 84 [-17cm]
pas(najszerszy): 105 / 87 [-18cm]
klata: 112 / 101 [-11cm]
bic: 41 / 38.5 [-2.5cm]
udo: 63 / 58 [-5cm]
łydka: 41 / 40.5 [-0.5cm]
biodra: 106 / 98 [-8cm]
przedramię: 33 / 31 [-2cm]

ZDJĘCIA:
























p.s można jakieś moda prosić o dodanie do nazwy tematu 'podsumowanie str.4' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
jak na 2.5lat treningu to nie zbyt to estetycznie :/
sam nie jestem expertem ani nawet zaawansowany ale powiedzial bym ze dopiero co zaczales chodzic na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
no i ladnie pocielo :) tera masa i szlifujemy forme burak na lato 2012

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
2 lat dopiero siłowni, z czego rok tylko siła, bez wyglądu, bo była waga potrzebna, w te wakacje dopiero za wygląd się wziąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To gdzie ta siła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
nie było ;) złe podejście, można powiedzieć, że rok stracony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
No to zaczynamy masowanie w miarę z głową, ostatni rok masowałem bez głowy i efekt było widać na zdjęciach z 1 stron :D do rzeczy, dieta jest, odżywki zakupione, powinno pójść. Plan: 3 kg mięcha na +1 cm w pasie :D Cel do 100 i potem redukcja od lutego na 92, coś koło tego :)

Suple:

- witaminy FA Multivitamin na rano i wieczór
- gold omega 3
- chrząstka rekina
- 3R FA
- Matrix 10 na noc
- FA Diamond na rano i po treningu
- Hemo Rage przed treningiem





Trening:

Tak jak ostatnio, 16 serii na dużą partie, 12 na mało. W tych 16: 4x4 serie, w 12: 4x3 serie

pon: klata/triceps
wt: nogi/brzuch
czw: plecy/brzuch
pt: barki/biceps

do tego w pon, czw i pt będą aeroby tak z 30 minut po by podtrzymać, 10-12 powtórzeń na serię, przerwy między seriami do 2 minut

Dieta:

Posiłek I: 100g owsianych + (4jajka/30g białka) + orzechy
Posiłek II: 100g węgli (ryż/makaron/pieczywo pełnoziarniste) + 150g (kuraka/wieprzowiny/ryb)
Posiłek III:100g węgli (ryż/makaron/pieczywo pełnoziarniste) + 150g (kuraka/wieprzowiny/ryb)
Posiłek IV:100g węgli (ryż/makaron/pieczywo pełnoziarniste) + 150g (kuraka/wieprzowiny/ryb)
Posiłek V: 30g białka + orzechy

No to do dzieła ! Oby suche mięso poszło, a pas stał w miejscu :D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Dobrzeeeeeee :D nie ma jak masa . Wołowiny nie jadasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Poprawa FBW masa/siła

WHEY premium