SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch i uda :/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
witam !
moja przygode z silownia zaczalem jakies 2 miesiace temu. jak na razie jest dobrze ale jedna rzecz chcialbym zmienic, chcialbym zgubic fat z brzucha oraz ud. bylbym wdzieczny gdyby ktos mogl udzielic mi kilku wskazowek jak zrobic to w szybki i efektowny sposob, chcialbym jakos wygladac na wakacje. mam 188 cm wzrostu i waze okolo 93 kg (waga mi nie przeszkadza, ale chcialbym zjechac do 85 kg)

z gory dziekuje za pomoc ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Jedyne rozwiązanie:
Dieta redukcyjna z ujemnym bilansem kalorii. Na tym forum znajdziesz wiele tematów jak ułożyć sobie diete redukcyjną (ja nie potrafie, sorry ). I do tego aeroby (biegi, pływanie lub jakiekolwiek ćwiczenia wymagające ciągłego zwiększonego tętna).

To taki ogół, ale teraz przynajmniej wiesz czego szukać

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Przy redukcji najważniejsza jest dieta. Poczytaj w dziale odżywianie i ułóż sobie jakąś.

Nie da się zrzucać fatu z określonych części, jak redukujesz to leci z całego ciała.

Z treningu polecam FBW + aeroby/HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
HIIT może być zbyt intensywny jak na początkującego, wiem po sobie.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Wg mnie trzeba spróbować aero i HIITa i samemu stwierdzić co jest bardziej odpowiednie dla nas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuka walki dla nowicjusza. Masa, potencjał

Następny temat

Plan na masę

WHEY premium