SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na masę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odzywianie z działu Plany SFD - opinie klientów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
Witam wszystkich, prosił bym o ułożenie planu treningowego na masę.
Mój staż to ponad pół roku.Jak dotąd ćwiczyłem 4 razy w tygodniu.Poniedziałek:Klata, plecy
Wtorek:biceps, triceps
Czwartek:barki, motyle
Piątek:biceps

Wielkie dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
poczytaj troche na forum nikt tego nie zrobi za ciebie.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
Wiem o tym ale prosił bym o naprawdę dobry plan.Czy ktoś mógł by mi polecić jakiś plan który sam stosuje/stosował???Bo zależy mi na opinii kogoś doświadczonego.Ewentualnie jakieś uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 164
pon - klata triceps
wto- plecy brzuch
sro-wolne
czwa - nogi
pit- biceps barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
A może bardziej szczegółowo?Jakie ćwiczenia?
Aha i do dyspozycji mam ławeczkę, gryf,hantle, ciężary.Prosił bym bez żadnych atlasów, wyciągów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch i uda :/

Następny temat

Madrista91 / "Jemy aby życ , a nie żyjemy aby jeśc" - REDUKCJA

WHEY premium