SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch :S

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2902
Pytanie? jakie znacie sposoby lub moze i cwiczenia lub system treningowy na brzuch, jezeli nie chce stracic na sile i masie ciala ogolnej, ktora zbudowalem dotychczas, ewentualnie torche zgubienia tluszczu z brzucha ( niekoniecznie cche budowac kaloryfer - porpostu chcialbym zeby brzuch sie nie odroznial koszulka sie na nim nie opinala, a dokladnie chcialbym do tego niedopuscic, probowalem robic codziennie rano brzuszki + w dni nietrenigowe biegac, ale wtedy mam zupelny brak przyrostow jakichkolwiek na silowni poprostu stoje w miejscu, i niebzyt mam jakis alternatywny sposob. jak ktos cos wie to chetnie poslucham rady.

pzdr rk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2902
no i ja w sumie do tego dąze, nie jestem jakims wyjątkowym maniakiem kulturystyki, cwicze raczej dla siebie,dla samopoczucia, ktore spelnia normlany plaski brzuch nawet z jakims zapasem tluszczubyle to sie nie wylewalo na boki ani nie fałdowało. Oczywiscie podziwiam wszystkich ktorzy wlozyli ogrom pracy w wytrenowanie "kaloryfera" jendak ja zadowole sie tak zawnym przecietnym wygladem, ale owszem miesnie brzucha musze rozwinac pod wzgledem wielkosci i juz zaczalem nad tym pracowac!

pzdr rk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Oczekujesz niemozliwego. Podstawowa zasada: do utraty tluszczu potrzebujesz ujemnego bilansu kalorycznego, a w takich warunkach nie ma szans na przyrosty i tu nie ma zadnych alternatyw-to prawa fizyki (pomijam kwestie niedozwolonego dopingu).
Co do "budowania kaloryfera" - wiekszosc ludzi trenujacych miesnie brzucha ma ten "kaloryfer" zbudowany, natomiast jego widocznosc to tylko kwestia odpowiednio niskieg poziomu tkanki tluszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 207
http://pl.



oto filmik, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia


Zmieniony przez - janosik89 w dniu 2007-12-26 10:36:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2902
dzieki, nie sterydy nie wchodza w gre, jako taka redukcje planowalem przed wakacjami, teraz przy budowaniu masy poprostu nie chce zeby ucierpial na tym Mocno brzuch, bo samopoczucie zejdzie mi do bardzo niskiego poziomu. Cwiczenia te A6W czy tez ABS lepiej wykonywac rano? przed treningiem jakos po treningu czy przed snem? bede robil codziennie wierząc ze uda sie postrzymac brzuch w przyzwoitych granicach, a pozniej sie nad nim popracuje bardziej.


dzieki jeszcze raz i pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 207
ja robiłem zawsze wieczorem, jak wziąłem prysznic

a efekt był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2902
tez obstaje za robieniem ich wieczorem:)
najwyzej po jakims czasie sie zmieni. czasu mam sporo.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
na dobra sprawe wyglad brzucha jest zalezny od diety, nie od samego cwiczenia miesni brzucha.
czyli ilosc tluszczu na brzuchu jest uzalezniony od rodzaju diety i treningu aerobowego. co do wielkosci brzuscow miesni brzucha - jest to zależne od genetyki oraz od wyksztalcenie sie brzuscow podczas treningu. mam na mysli grubosc brzuscow ktora jest zalezna od rodzaju treningu, im mniej powt. wieksze obciazenia tym brzusce grubsze , przynajmniej tak bylo w moim przypadku.
wracając do samego pytania musisz sam ustalić dietę dzieki której zgubisz tluszcz nie tracąc mieśni. korzystna bedzie ckd, wraz z odp. suplementami. znajdziesz te diete tu na forum.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Brzuch... Jak dla mnie jest to miesien nie do wyrzezbienia xD Jeszcze nigdy nie mialem kaloryfera na brzuchu xD Nawet gdy poziom tkanki tluszczowej spadal mi do bardzo malych wartosci. Nawet gdy biegalem i chodzilem na boks (wazylem 60 kilo) xD
Nigdy przenigdy nie bede mial kaloryfera. Poddalem sie ;P

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2902
No o kaloryferze to ja nawet nie wspominalem, bo tez u mnie raczej nie bedzie to do osiagniecia, przynajmniej nie az takim maniakiem jestem, cwicze raczej tylko dla siebie i dla dobrego wlasnego samopoczucia, a dobre ono nie bedzie kiedy koszulka bedzie lezala mi na brzuchu, naszczescie jeszcze nigdy to tego nei dopuscilem ale raz bylo bliko przy zbyt tragicznej diecie i spozywanu mass xxl, ale to bylo niezly okres czasu temu. Ale kaloryfer tak z 2-3 lata temu walczylem, przerozne spalacze tluszczu i ogolnie stracilem mase ciala okolo 20 kg - brzuch owszem schudl i mozna powiedziec ze juz zarysy nawet byly a pod odpowiednim katem padania swiatla i lustrze to milo sie patrzylo, tylko gorzej jak spoojrzalo sie na bark czy klatke, teraz juz raczej nie mam zamiaru tego powtarzac wiec zostane przy byciu ostroznym, oczywiscie codziennym treningu brzucha, ale stronie od spalaczy.

pzdr rk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Michal.z i ronie88: jesli nie macie "kaloryfera" mimo niskiego BF, to po prostu brakuje wam masy miesniowej w tym rejonie, klania sie trening z duzymi obciazeniami i zakresem powtorzen 10-20 i trening 2 razy w tygodniu zamiast setek "brzuszkow" codziennie i dziwnych systemow treningowych. Potraktujcie ta grupe miesniowa jak kazda inna. Oczywiscie w warunkach dodatniego bilansu kalorycznego, czyli w okresie budowania masy. Mimo wszystko nie chce mi sie wierzyc, ze nie macie zarysow "kratki" przy niskim BF, kazdy zylasty chudzielec na ogol ma, nawet jesli nie cwiczy. Oczywiscie, jak wspomnial Marek.c, moga sie one roznic rozmiarami, ksztaltem i symetria, ale generalnie zawsze jest, i tylko ilosc BF determinuje ich widocznosc.
PS. Zobaczcie w Galerii Zdjec post "Kumpel 2,5 roku cwiczen", to pomoze Wam zweryfikowac opinie o Waszym niskim poziomie tluszczu...

Zmieniony przez - crash w dniu 2007-12-28 18:24:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO MARKA.C.

Następny temat

do Marka C- ALA-kwas alfa liponowy-wart uwagi?

WHEY premium