SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
witam wlansie od tygodnia cwicze nad miesniami brzucha i calym cialem prosze o odpowiedz czy dobrze wyglada moja djetia icwiczenia
biegam codziennie 35 min , brzuskzi robie 5 seri po 20 razy , jem bialka z jaj bez zultek pije mleko i kasze manna , warzywa surowe lub gotowane nie jadam smaroznych i piecoznych , jem 6 posilkow dziennie w malych ilosciach i pije duzo wody :)jelsi znacie jeszcze dobry produkt na spalanie tluszczu w szybkim tepie to prosze o pomoc i o odpowiedz co moglbym jeszcze dodatkowo robic i cyz wogule moja djeta i cwiczenia sa dobre chce w 3 miesiace spalic tluszcz i miec PLASKI brzuch wiec prosze o pomoc i porad(CHCe W 3 MIESIACE ZGUBIC 10 KILO to moj plan )

Waga: 81

Wzrost: 180

Obwód klatki: 101

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 95

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: --

Aktywność w ciągu dnia: 10-18

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: codziennie wieczorem

Odżywianie: codziennie wieczorem

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam ograniczen zywieniowych

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge po 18 caly czas

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermal pro ( do dupy nie polecam )

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: podobne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47895
Mecz sie skonczyl i o brzuchu sobie przypomniales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
proponuje pobiegać wyżyć sie za mecz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 431 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38507
"biegam codziennie 35 min " - 6 razy w tygodniu w zupełności wystarczy, lepiej mieć jakiś dzień odpoczynku , na regenerację.
"brzuszki robie 5 seri po 20 razy", - brzuszki są beznadziejnym ćwiczeniem , lepiej robić ABS II lub A6W , bardziej polecam ABS II , cztery razy w tygodniu.
Brakuje mi tutaj siłowni , ale nie takiej typowej tylko ćwiczeń ogólnorozwojowych (wystarczą do tego 2 hantelki po 10 kg i drążek rozporowy w drzwach ).
"CHCe W 3 MIESIACE ZGUBIC 10 KILO to moj plan " -plan brzmi sensownie , to jest możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45250
przyda się bo robisz same błędy.

http://www.sfd.pl/Trening_mięśni_brzucha,_jak_trenować_-t414123.html

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja- prosze o sprawdzenie

Następny temat

dieta do poprawy

injelly