SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli miałbyś jakąś ławke, albo drążek to sprawa z brzuszkami by się rozwiązała, ale dopuki tego nie masz to zostaje ci niewielki wybór ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuch tak jak lydy i przeramianiona bradzo szybko sie regenruje okolo 24 h ale aby posiadac piekny brzuch potrzebny jest tez odpowiedni poziom odtłuszczenia
dlatego max 3 dni w tygodniu proponuje do tego aeroby po 30 min 2 X w tygodniu nie ma sensu cwiczyc np 4 albo5 razy w tygodniu bo go zajezdzisz
jezeli zawodowcy cwicza go 1 raz w tygodniu i maja takie tary ze moga mamie trzec warzywka to chyba 1 raz wystarczy . Pamietaj wiecej nie znaczy lepiej w tym sporcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
HEheHE jest dużo ćwiczeń, które może wykonywać w domu bez przyżądów!!!:


1
- połóż sie na plecach , ręce pod głowę i unosisz górną część ciała z ziemi patrząc na kolana a nie sufit i opuszczasz powoli bez dotkania głową podłogi.
to ćwiczenie możesz tesh wykonywać z obciążeniem na klatce.

2.
-Spinanie mięśni brzucha(mięśnie poprzeczne , które pozwalają utrzymać płaski brzuch)
Połóż sie na plecach z podkurczonymi nogami, połuż ręc na brzuchu tuż przy kościach biodrowych i kaszlnij wtedy poczujesz te właśnie mięśnie. Teraz siłą tych mięśni przyciśnij plecy do podłogi.Poczujesz jak się spinają, trzymaj napięte przez 10 sek na początek i rozlużnij.

3.
-(skręty tułowia) kładziesz sie płasko na plecach , zginasz kolana i rozłuż ręce pod kątem 90 stopni w stosunku do tułowia. Z tej pozycji przenieś ciężar ciala na prawe biodro i bark podnosząc tułów z ziemi, Lewym ramieniem podeprzyj kark. Nie odrywając prawego barku od ziemi, lewym łokciem sięgnij jak najdalej w prawo.
powtarzaj ćwiczenie na obie strony.
To tesh możesz z obciążeniem na klatce

4.
-Naprzemienne podnoszenie rąk i nuóg.
Połuż sie na brzuchu, powoli podnieś lewą ręke i prawą noge.Opuść i odwrotnie.



Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Big Brat w dniu 2002-05-07 18:44:44

Zmieniony przez - Big Brat w dniu 2002-05-07 18:45:22

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponadto jak cwiczysz brzuch to minimum25 powtórzen w seri
brzuch sie robi az sie nie zmeczy a nie jak kolega tam wyzej napisal 7 powtórzen chyba ktos tu nigdy nie cwiczyl brzucha brzuch powino sie cwiczyc do wyczerpania i male przerwy robic miedzy seriami okolo 30 secund .
pod koniec swoich powtorzen powinienes cyc palenie na brzuchu taki bol ale musisz robic a nie bedziesz mogl to bedziesz mila za***isty brzuszek

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
i tak w tym wszystkim najważniejsze jest tętno !
Trening aerobowy zwiększa wydolność pracy serca, płuc oraz mięśni i spala tkankę tłuszczową. Po 20 min aerobów zaczynasz spalać tłuszcz, ale musisz utrzymywaś tętno na poziomie 70-90% maxymalnej wydolności.
dolna granica tętna to 70% od 220 uderzeń/min. minus wiek.
Np 220 - 35 lat = 185 zatem 70% to 130 uderzeń na minutę.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
bIG Brat , Soban Man.. THX wielkie!!
Sluchajcie,bo widze ze mam do czynienia z zawodowcami :> , jak robie brzuszki , stopu pod lozko i do gory podel spowrotem.. to mnie *****sko bola plecy.. to dziwne bo kiedys jak robilem to mnie bolal brzuch ale teraz to mnie plecy nawalaja... nie punktowo lecz cale wokol kregoslupa... to norma?

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam pytanko. Mowicie, ze brzuch, lydy i przedramiona regeneruja sie w 24 godziny. Barki chyba tez, co?

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Odpowie mi ktos? :>>>>

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
MotyW to chyba nie norma, że bolącie plecy od brzuszków. Może po prostu podłóż coś pod plecy , jakiś koc czy coś miękkiego, ale nie za grubego i jak robisz brzuszi staraj sie kożystać tylko z mięśni brzucha.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Paul wejdż do atlasu ćwiczeń tam wszystko pisze w takiej tabelce...

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO ZAKONCZENIU KREATYNY!!!!?

Następny temat

BICEPSY

WHEY premium