SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

box

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
Witam

Chciałbym trenować Box, niestety w mojej okolicy niema żadnej sekcji boksu wiec postanowiłem trenować w domu, mam do dyspozycji worek, rękawice 2 pary, lustro, no i dość dużo miejsca do treningów... oprócz tego trenuje na siłowni od 2 lat wiec dobrze by było gdyby trening boksu nie zawadzał mi na siłowni lub na odwrót...

siłowni 4 razy w tygodniu

co polecacie jak trenować ile razy w tygodniu??
jeśli macie jakieś linki opisu co do ciosów i bloków itd to proszę wrzucie coś tutaj

pozdrawiam

No pain-no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
sam nie potrenujesz ...
Wyrobisz sobie tylko bledna technike i bedziesz powielal bledy, potrzebny ci trener i sparingpartner niestety.
blokow na worku tez nie potrenujesz za bardzo heheheh ...

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
sparing partner to nie problem bo mam 2 pary rękawic i mogę z ziomkiem trenować... nic nie poradzę muszę w domu bo w mojej okolicy niema boksu, niestety tylko nowe Mac donaldy ciagle powstaja;/

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
zreszta nie pragne startowac w zawodach tylko chce trenowac dla siebie

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1289
Jackobo Trenujesz muay thai i tego sie trzymaj,z boksu podszkolisz sie na treningach przecież wykonujecie kombinacje typowo bokserskie więc masz podstawy.Możesz sparować z kumplem tylko zwracaj dużą uwagę na technike ćwicz walkę z cieniem.jaki jest twój staż treningowy w muay thai??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
6 miesiecy... ale moja mocna strona nie sa nogi, gibkosc itd;/ zastanawiam sie czy z tym nie skonczyc bo juz nawet trener sie na w****ia ze mam te nogi takie liche;/

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jejuuuu...
ile jeszcze będzie tematów o samoukach? zaczyna sie to robić nudne

samemu sie boksu nie nauczysz, ani ze szkoleniówek, ani z youtube'a ani z książek... do tego potrzebny jest trener - żeby wytknąć Ci wszystkie błędy, podpowiedzieć, co nalezy robić itd

mając jakieś podstawy możesz obijać worek, ale sparingu Ci to nie zastąpi, bo worek nie oddaje ciosów

a czemu nie chcesz pracować nad poprawą nóg, tylko sie od razu poddajesz?

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-01-23 16:46:26

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
jakieś tam podstawy sa... chód i ręce już w sumie opanowałem także mogę spokojnie trenować box w domu... ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej o tej sztuce dlatego założyłem post ...

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
nie wiem jakoś tak mam musiałbym sie przełamać, probowałem już ale z nogami to ciężko... nie widze zadnej poprawy noge podniose moze na wysokosc brzucha nic wiecej;/

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
6 miesięcy trenuje i myśli, że będzie Bruce'm Lee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
na *** sie wypowiadasz jak nie pomagasz... chcialem zaczac trenowac boks a nie byc brucem lee zreszta pewnie nawet nie wiesz co on trenowal i z jakim stazem pajacu...

No pain-no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapomniana legenda: Edward Ran

Następny temat

krew z nosa po uderzeniach

WHEY premium