SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon??? NIE dziękuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
moze nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zbyt bardzo demonizujecie chinoli, wiekszosci zalezy zeby wypuszczac bardzo dobry proszek co nie jest tajemnica bo zly komentarz na odpowiednich boardacch i chinczyk moze zwijac manele, dla mnie to nie jest zaden argument tylko wyssane z palca sranie w banie tak jak niektore artykuly o falsach, ze nagle nie ma nic legalnego lub prolo ma 150mg/ml, bd ma wszystko walone lub super za***iste grubo ponad deklaracje, artykuly pisane przez osoby majace w tym interes dla wlasnie lolkow, ktorzy podlapia kazdy temat zeby sobie bzdury na forum popisac, malo osob a zwlaszcza wypowiadajacych sie w tym temacie ma jakiekolwiek pojecie jak to sie kreci i dzieki temu wyszlo 6 stron totalnych bzdur
zrzuccie sie na badanie srodka i tylko wtedy bedziecie mieli wiarygodne info, w kazdym innym przypadku to tylko tematy do zartow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Na zagranicznych forach, gdzie ludzie ze sceny przeprowadzaj badania, wydaja ksiazki panuje niezbyt pochlebna opinia o boldzie - to nie odosobniony i wyssany z palca artykul... Ale kazdy ma "swoja" racje...

Swoja droga, wiem Irko czemu stoisz po drugiej stronie... Byc moze tez bym tak zareagowal bedac na Twoim miejscu.

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2009-05-14 21:49:01

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nic nowego z tymi boldami. od zawsze byl z nim problem.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
W biznesie najtrudniej nie jest wcale zlapac klienta, najtrudniej jest odzyskac klienta raz straconego. Musimy pamietac, ze najwieksza kase sie robi na produktach markowych gdzie ta sama rzecz mozna sprzedac za wyzsza cene. A to znaczy, ze sytuacja zacznie sie klarowac i tak jak w kazdym innym biznesie powstana silne marki ale jednoczesnie drozsze bo nawet w tym biznesie wypromowanie marki kosztuje.
Jakims wyznacznikiem jakosci na pewno jest to jak dlugo dana marka istnieje I jak bardzo inwestuje w promocje typu dobrze zbudowana strona w internecie czy mozliwosc sprawdzenia dostawcy.
No ale jest to dosc specyficzna branza I moze rzadzic sie swoimi prawami. A o srodku nie wypowiadam sie bo sie nie znam.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 674
ja bilem tego bolda z efp to niewidzialem u siebie ksiazkowych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sadzac po brzuchu apetyt byl Lazarku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
jazzman - akurat w biznesie(ogolnie pojetym) jest na odwrot koszt odzyskania raz zdobytego klienta jest nizszy niz koszt pozyskania nowego Nie mowie o sytuacjach gdzie klienta oszukales i chcesz odzyskac ale o normalnym biznesie. Ale proch to specyficzny rynek - jak jest walek to klient nie wroci. Tutaj zaufanie i lojalnosc najwazniejsze. Dlatego tez to jaka opinie ma chinczyk na forum to wisi mu. Nie sprzeda temu to zmieni nazwe/firme i sprzeda innemu. I wez tu szukaj chinczyka jak ich 2 miliardy sa Dlatego tez undery sie nowe wydaje zamiast klepac jeden i tem sam ale trzymajacy poziom.

Wiem ze teraz latwiej jest pisac i po artykule bombowca zaraz sie wszyscy odezwa "wiedzialem-a nie mowilem" ...ale faktycznie jak ja bralem ostatnio bolda to nic nie czulem. Myslalem ze za male dawki itp(500mg week) ale moze faktycznie tam bylo co innego. Opinie sobie na tym jednym razie wyrobilem i uznalem ze bold nie dla mnie-ja przynajmniej nic nie widzialem po sobie.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie przejmuj sie ja bilem z 6 rodzajow i nic nie czulem

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odżywki

Następny temat

meta 120 tab / 10 mg + wino 100 tab / 10 mg ... clomid 14 tab ... ???

WHEY premium