SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon??? NIE dziękuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
B-50 nie neguje underow tylko jedzie po chinczykach
ja obstawiam, ze nie kazdy czlowiek to ***** chcacy zarobic za wszelka cene bo wynikaloby odrazu, ze wy wszyscy tez nimi jestescie chinczyk chinczykowi tez nie rowny i nie bede zakladal, ze wszystko jest do dupy bo nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak bylo wszytsko git w sprawach prochow to "moj chinczyk" slal bez gadania, jak sie pokomplikowalo, to najpierw kazal czekac,
pozniej napisal ze z innego zrodla minimalne zamownie bolda to 1kg, wiedzial ze tyle nie wezme, wiec generalnie sam dal do zrozumienia ze bolda nie zalatwi,a na tamta chwile inne proszki mogl slac bez problemu,
wiec gdyby mial slac przyprawe do miesa to pewnie by slal zawsze bez ograniczen
przez co rozumiem, ze on walowac nie probowal.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
elit, nie da sie zrobic testu underow. skad undera wezmiesz? ze sklepu sportowego? ze stronki? od swojego dila? dadza ci go ci co produkuja? dadza ci z dobrej partii a zaraz zaczna lac inna z innego towaru co sami nie wiedza, ze lipe dostali. taki biznes. zonki sa, zonki byly i zonki beda! i albo tylko apteki albo od zioma co znasz go od lat i jaka takie takie ci slowo da, ze chociaz on nie zwalowal i prawdopodobnie jest tam to co mial zamiar zrobic.


ja sam mam zonka, bije bolda 800 week. jak teraz mysle to sam nie wiem czy cos tam jest czy tylko deca i enan zrobily robote. ale z drugiej strony jak po enanie wszedlem na omo i bylo to 250 eod to ani grama nie poszlo, ani kilograma sily wiec sam juz nie wiem bez kitu czy wszystko co mam w lapie to wal? mocny tez cos pisal, ze bil omo i byla lipa. nie wiem bez kitu.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3690
Be sog dobry art :)

co ja bym dał za doping spam %

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
grzechu piszesz ze bijesz bolda teraz 6 tydz tak ???
a zaraz piszesz ze Pierwsza czesc cyklu wyglada tak

300-600 mg npp BM / tydz
750-1000mg cypio / tydz

to co w koncu walisz ??

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
W świetle tego co napisał B-50, śmiało można brechtać z tych co pisali: biorę bolda firmy tej i tej, jest świetny czuję wzrost apetytu już na drugi dzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5504
a nie sądzicie że jest jeszcze inna metoda sprawdzenia, czy to co faktycznie wbijacie to bold?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jaka?
co do wypowiedzi Gregora to jasno napisale ze do cypio i npp bije bolda i gh, czytacie cos czasami chlopaki czy tylko obrazki ogladacie?

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-05-15 21:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14780
chyba trzeba po bolda osobiscie jechac do COLUMBI

bez kasy nie ma masy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
albo wbic solo. Czlowiek sie wtedy co nieco przekona...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odżywki

Następny temat

meta 120 tab / 10 mg + wino 100 tab / 10 mg ... clomid 14 tab ... ???

WHEY premium