SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon??? NIE dziękuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to mi sie podoba. Masz u mnie rockendrola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
pewnie ze dziala bo z podobna miska jak na omie w pasie malo co idzie i jakosc miesnia rosnie to nie pompa i obrzeki na lydkach po chodzeniu na biezni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michas sprobuj antka

Nie trzeba nawet cwiczyc tylko jesc majonez i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
i chipsy z bekonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Grzesiaczek zawsze potrafi mnie pocieszyc

Ale ja nadal sie jeszcze boje tych srodkow :P
Napisalem Ci cos na privie Grzesiek ale nadal nie odpowiedziales

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
bold jest drogi biorac pod uwage potrzeby wbijania i jak inne lagodne srodki nie bedzie nigdy wspolmierny do ceny jak ma sie przelozyc na "ilosc" przyrostow tak jak i tren, prima, oxa, masteron, hgh itp

krzysiu gadasz *******y jak ktos kto nigdy nic nie wbil, a ty jak czujesz dzialanie srodkow? odlatujesz czy co sie z toba dzieje? bo ja nie czuje nic procz trenu, nawet hgh nie czulem, ktore bylo centranie z apteki, walek?
no opisz ta swoja euforie na saa bo ja nie mam ani lepszych humorow ani napadow depresji czy agresji, halucycjami ci sie towar objawia czy zona jakos inaczej na ciebie patrzy? ja ci opisze moje objawy i nie da sie ich wyczuc tylko zauwazyc, testo-tlusta skora, coraz bardziej obfite futro, winko/meta- wysyp syfow, wrost apetytu lub przeciwnie i calkowite zamulenie, bold- poprawa twardosci i gestosci miesa, przy duzych dawkach wzrost apetytu, hgh- napuchniete nadgarstki po nocy, deka- spadek libido
a teraz co czuje po trenie- z silowni nie chce mi sie wychodzic, cisnienie bardzo wysokie, nadmierna potliwosc, plytki sen, poprawa definicji, spadek libido lub calkowita impotencja bez bromo, kaszlu nigdy po zadnym nie zanotowalem
reasumujac wszystkie wyniki widze na wadze lub w lustrze ale jak ktos jest pyerdolniety to widzi jeszcze jakos soku w bani
teraz pisz co ty czujesz bo chetnie poslucham jak na uszach chodzisz po weterynaryjnym boldku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
Irek jakie masz normalne cisnienie i ile na cyklu(tren)?

Zmieniony przez - pulok w dniu 2009-05-18 22:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty co Irko adwokat?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-05-18 22:43:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
irko, jak pjierydolne 800 mg veta to na drugi dzien musze na chacie siedziec bo mi zona mowi, ze kly mi z geby wyrastaja jak wyje ....




Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2009-05-18 22:47:46

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
srokat juz mnie nie wqurwiajcie wszyscy
pulok zmierze nastepnym razem i ci powiem bo nawet nie pamietam, wyyebane mam na to jesli mam byc szczery bo po viagrze mam jeszcze wyzsze niz po trenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odżywki

Następny temat

meta 120 tab / 10 mg + wino 100 tab / 10 mg ... clomid 14 tab ... ???

WHEY premium