SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon??? NIE dziękuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
apropo przecintnych zjadaczy razowca.mam 20 tabletek mety.rozpisze mi ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zjedz 20 na raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co czujecie procz trenu? bo chyba to da sie wyczuc a reszta to obserwacja

omo - chęć na ruchanie, moc i ogólna ciężkość
deca - dziwne uczucie w fajce po 6tyg coś jakby to nie była pierwsza a 3 akcja danego dnia ale rade dawał
meta - baniak czuć , moc czuć , czujesz się jak anakonda ew grizzly -> nawperdalać sie i iść spać

moc czuć znaczy ze czujesz się silny a nie że kozaczysz albo zamieniasz się w ssj

ale ja sie nie znam

chinczycy to bardzo uczciwy narod
sa slowni, terminowi
kto robil z nimi interesy wie o czym mowie

przyprawa do miesa, miedzy bajki to mozna sobie wlozyc


widzę koleżko że jestes z innej planety conajmniej chińczycy od zawsze mieli renomę największych wypjerdalaczy na świecie i wątpię żeby się dużo zmieniła to raz a dwa wśród tylu ludzi naprawdę może się znaleźć masa kumatych yebaków

następna sprawa micz , dlaczego niby musza mieć bolda ? no niby dlaczego ? bo tańszy od gh ? bo co ? nie widzę żadnego powodu dla którego mieli by nie mieć problemów z jakimkolwiek środkiem , bez jaj ale kiedując się tym tokiem rozumowania to metka musi być słabsza od deki bo tańsza no nie ?

jak dla mnie sprawa jest prosta jak dupa węża skoro nikt nie czuł nic na boldzie w dawkach wyj.ebistych bo 800mg to dla mnie nie przelewki (kto wbije 800mg deki która ma podobne właściwości ?) to hvja warty środek , tym bardziej ze apetyt można zmontować sobie metką i tym bardziej bardziej ze mimo że sprawa teratogenności daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno została zbojkotowana to nikt nie wie dalej jak to jest naprawdę z wnukami koksa

jednym słowem - bezsens

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-05-19 23:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest apteczny turecki antek i dziala 100% .
Juz do mnie leci z turcji to wam moge na dniach foteczki wkleic

Chyba ze bedzie dla odmiany pokarm dla rybek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pod wpływem naszej dyskusji,naszły mnie pewne przemyślenia
W zeszłym roku robiłem formę,na suście i trenie enanie.Jako,że acetat poniewierał mną niemiłosiernie,zmieniłem na enantat i piałem z zachwytu.Zero side'ów potrenowych.Mięso świetnej jakości,wytrzymałość na treningu,apetyt jak ta lala,żyły na wierzchu,nie zmieniony kolor moczu oraz świetne ogólne samopoczucie i lekkość,mimo wcale nie najmniejszej,jak na mnie wagi...Chwaliłem ten środek i kiedy ktoś mnie zapytał,co w nim widzę takiego cudownego(chyba Justin),odpowiedziałem,że działa na mnie jak "w cholerę" mocny Bold,bez skutków ubocznych charakterystycznych dla trenu.W tym roku moja przygoda z trenem enanem zakończyła się porażką,fatalne samopoczucie,blokada łaknienia,bezsenne noce,potliwość...Odstawiłem.Zaczynam teraz myśleć,że wtedy tak naprawdę biłem Bolda...

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-05-20 11:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Body pamietam te twoje sformulowanie, bo to ja Ciebie pytalem
Idealnie pasowaloby to do tego o czym pisal Shield...ale eq i tren wyglada kompletnie inaczej jako raw material, to znaczy ze nie chinczyk, a producent atomica musial zrobic podmianke, co znowu oznacza ze jednak mozna dorwa bolda z chin Teoria swietna, tylko niestety dziurawa, chociaz nie ukrywam ze chcialbym zeby tak bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja chciałbym trafić znowu ten stuff...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tylko ciekawe co w nim bylo w takim ukladzie, moze prima? Ta tylko ze prima jest drozsza 2-krotnie...Moze nic tam nie bylo, ale bardzo wtedy wierzyles w sukces Nie mam pojecia jak to wylumaczyc...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-05-20 11:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
List do mikolaja Bodek napisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odżywki

Następny temat

meta 120 tab / 10 mg + wino 100 tab / 10 mg ... clomid 14 tab ... ???

WHEY premium