SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenon...kto bral??jakie wrazenia???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
planuje sobie cykl boldenon+sustanon,bede jechal na stalej dawce 250mg susty i 200mg boldka tygodniowo przez 10 tygodni .celem oczywiscie jest masa.jak ktos robil taki cykl lub podobny niech opisze swoje osiagi po takim cyklu i dawki jakie bral

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
ja osobiście nie bralem , ale kumpel bił cykl:
1-10 300mg prolo
1-10 200mg bolda
z efektow byłbardzo zadowolony poszło mu 6 kg retencja była niewielka pocyklu poszlo w duł chyba z 0,5kg albo 1kg
oczywiście nue byl to jego pierwszy cykl, diete miał zapięta na ostatni guzik hehe
Robert P.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołączam sie bo niedawno pytałem to samo ale nikt mi nie odpowiedział
jakiego bolda twój kumpel bił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
tego nie wiem.., wydaje mi sie że LL bo do tego mial dostęp przeważne , nie mia łwy***ki tu jestem 100% pewny
1

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
rozumiem ze te 6 kg to same miecho..??bo jezeli pol na pol z tluszczem to slabo troche jak na 2,5 miecha.moze sie ktos wypowie kto bral osobiscie bo napewno jest ktos taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
hehe osoby ktore biorą sterydy jakiś czas i są naprzyklad na 3-4 cyklu , to każdy kg sie liczy , no z 5 hg miąska na tym zrobil , ale podszedł do sprawy profesjonalnie , wiesz mi 5KG to DUZO!!

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
fajny towar, troche wolno sie rozkreca, ale bardzo 'przyjaznie' dziala jak chcesz zrobic troche kg suchego miesa : mala retencja, apetyt podrkeca (ale nie tak, ze sie nie da opanowac), zyly i wzrost ogolnej kondychy (biegi np.) po 4tyg. bardzo duzy (jak dla mnie przynajmniej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
miales podwyzszone cisnienie w trakcie cyklu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
a jakby zrobić małe porównanie bolda z decą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
jednego i drugiego latwo o wy***ke

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
1

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o mete:D

Następny temat

metka

WHEY premium