SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI TREN, KTO BRAL??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mam zamiar zakupic trenabol na pewno bedzie to z bd tylko nie wiem jaki acetate,czy hexa ,moze ktos bral i sie podzieli swoimi spostrzezeniami myslalem o acetate 2ml w tygodniu przez 5 tyg albo
1tydz pon,czw
2t pon ,sro,pia,
3t pon,sro,pia
4t pon ,czw
do tego mam enante norma 750mg na tydzien
aga na kicka 4 tyg z 40 strzalow
i jakas deke zakupie zalezy mi na czasie wiec moze ktos sie wypowie w sprawie trena
ps natan czekam

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
ja bym sie bal:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
czego ?? przeicez wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
deki z trenem nie radzil bym laczyc.. ja bralem tren acetat a EC i powiem ci ze milo mnie zaskoczyl naprawde daje rade ogolnie jestem z niego bardzo zadowolony tez laczylem go z enanem z normy tylko ja jeszcze dolaczylem winko a zamiast deki polecam boldusia

Pozdrawiam

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ej ty masz 44 w rece po trenie ?? i 19 lat zreszta to nie wazne jakie miales odczucia wieksza pompa czy co i jak to dawkowales 2 strzly w tygodzniu po ml czy jak

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
44 na zimno.. a ja dawowalem najpierw c3d pozniej c2d do tego 30mg winka z bd i anan z normy 500mg tygodniowo i suplementy i 5 posilkow dziennie (piers z kurczaka ryz tunczyk makarony wolowina oliwa z oliwek kasza itp itd) i oprucz tego odrzywki glutamina kreatyna aminokwasy w serwatka ale efekty przewyzszyly oczekiwania...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Zdarzyło mi się użyć Parabolan (hexa) 2x 1ml w tygodniu - bardzo pozytywnie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
odczucia..
ja poczulem dzialanie dosyc szybko nie wiem moze to sugestia ale sila duzo do przodu i miesnie bardziej twarde ciezko mi to opisac jak wezmiesz to sie przekonas ja sienie zawiodlem daje rade

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wszystko wyjdzie w praniu zamowie acetat pewnie sila duzo skoczyla ??

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a wlasnie jak bede bral acetat co poniedz ,czwa,pon, czwi tak 5 tyg to bedize ok czy za mala dawka ??

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Styknie - dodaj jakis Metanabol do tego w malej ilosci.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol

Następny temat

prop a stawy

WHEY premium