SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
)))cieszę się że tak to odbieracie, jestem z natury optymistą, grunt to pozytywne nastawienie,
mi też unaczynienie fajnie widać, ale pod warstwą smalcu)))
nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu klaty, już sobie wszystko ułożyłem w głowie)))myśl o zbliżającym się treningu wywołuje u mnie dobry humor, szczególnie że jutro klata z bicepsem, normalnie kocham wtorki)))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę dużych przyrostów ! Powodzenia.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1340
Raban pomysl o dorzuceniu wina pod koniec cyklu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja wlasnie bede boldka konczyl propkiem i winem w tabsach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Jakie efekty da wino na koniec cyklu z boldem?

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja tam mam w planie utrzymac i do***ac miesien na twardosc i delikatne wyciecie taki mam plan

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dzisiejszy trening to była istna masakra, na granicy wytrzymałości fizycznej i psychicznej, wyrzut endorfin na finiszu wprawił mnie w błogi stan spełnienia, siła co prawda stoi w miejscu ale za to wytrzymałość jest na duży plus, mięśnie dopompowane, ma się wrażenie że skóra popęka, po treningu nie poznałem swojej klaty i rąk, przegięcie normalnie, samopoczucie doskonałe od samego rana, zero jakichkolwiek sajdów, libido bez zmian, odczuwam już blokowanie, zaczyna się kumulować w 3 tygodniu, działanie jest odczuwalne

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
nie zmieniam nic już w moim cyklu, nie widzę sensu dorzucania czegokolwiek, optymalny środek jak dla mnie, aż mnie przerażenie trochę bierze, bo się jeszcze nie rozkręcił, co to będzie jak da o sobie znać z pełną mocą)))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dzisiaj kręciłem aeroby przez 35 minut,przy pulsie 140 - 150, biorąc pod uwagę, że zaczynałem od 20 na początku i mało nie zszedłem,to dzisiejsza jazda bez zadyszki świadczy o dużym progresie wytrzymałościowym, psychicznie jest łatwiej się przełamać do wyzwań))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Jak radzicie sobie ze smalcem na kalorycznym cyklu bolda?
Co utne wegli spada pompa i sila leci,jak dorzuce do pieca,sadlo rosnie mimo aero.
Targne sie na spiro w koncowce,moze jakos zejde ponizej 10% obsmalcowania.
Bo fajnie by bylo ujrzec kable w calej okazalosci.




Sucha masa




Zmieniony przez - mumifikato w dniu 2010-02-17 00:57:10

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium