SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Kurva,no co
Ale mysle,ze to po propie bo dzialo sie tak na poczatku cyklu.

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Do bolda tez pasuje ten efekt "uboczny" xd chociaz jest fajny mi by sie podobal xd

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Słyszałem kiedyś o szeleszczących rozrostach podczas snu.
Właściwie podczas nieudanego snu.
Wszystko się może zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Powaga,tak mialem przez jakis czas,do tego stopnia,ze budzilem sie w nocy i sprawdzalem klatke i barki mimowolnie bo tak dziwnie sie dzialo.
Dobra koniec zwierzen.

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
OK, to jeszcze ja.
Żona opowiadała mi, że kiedyś podczas snu, usiadłem pocałowałem się w bicepsa z zachwytem i położyłem się z powrotem.

Nie wiem czy to na cyklu było.
Czy człowiek już ma taki zryty beret.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
roxisz :P

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
No to Jedrek przebiles mnie,teraz Ty tu swiec oczami

Zmieniony przez - mumifikato w dniu 2010-02-13 19:08:27

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dzisiaj piękny trening nóg, extra pobudzenie, wytrzymałość i agresja podczas treningu, odczuwalny progres, dorzuciłem do aerobów lajtowy spalacz: dyma burn extreme - fajne pobudzenie, tętno podskoczyło przy kręceniu do 150, lało się ze mnie przez pół godziny jak z rynny)) twardość jest bardzo odczuwalna, cały dzień jestem nabity, mięśnie są spięte, i Panowie najważniejsze, stawy mi odpuściły, jestem mega zadowolony jak na 2 tydzień, co do obwodów: biceps 45,5, klata 128, pas 104, gira 68,waga z rana 105 kg, tak więc ani drgnęło oprócz wagi: -2kg, ale mięsień nabrał zarysu, zwiększam aeroby do 35 minut w przyszłym tygodniu

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
o sorry, właśnie sprawdziłem wymiary z pierwszej strony z przed cyklona i się trochę różnią: łapa +0,5 centa, klata +2centy, pas bez zmian, gira -2centy, waga -2kg, pas mnie zaczyna frustrować, przyłożę się bardziej do aerobów, nie chcę ciąć żarcia bo będę tracił na sile a na tym mi nie zależy, szamkę przytnę w ostatnich 4 tygodniach cyklu

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
No co jest grane.
2 tygodnie 0,5 cm w ramieniu.
To przecież bogactwo jest.
Czyli po 10 tygodniach duże prawdopodobieństwo uzyskania 2,5 cm w ramieniu.

To ludzie po dece z testem często tego nie zrobią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium