SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
żyję, jakoś weny nie mam, chyba przesilenie idzie, co do cyklu bez zmian, więc nie rozpisuję się bo robi się brazylijski tasiemiec, masa idzie, siła w miejscu, libido bez zmian, samopoczucie dobre bez żadnych sajdów, wytrzymałość na duży +, już nawet się nie pocę na kardio, a kręcę 40 minut przy pulsie 120-140

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
przypomnij ktory to juz dzien

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Przybij 100 mg propa c3d i wskocz na https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html

Zobaczysz,całkiem inny człowiek

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Spokojnie,że euforia trochę spada to nic sie dzieje nie moze byc ciągle kolorowo,bądz dzielny i pnij dalej twardo jak na początku.Wygrywają tylko najtwardsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dzisiaj 37 dzień, 6 tydzień cyklu, w niedzielę był 6 szot, przybicie propka zostawiam na następny raz, natomiast skorzystałem z rady i spróbowałem interwałów, jest faktycznie fajny, euforia faktycznie spadła, ale to wina niewielkiej podaży ww przy jednoczesnych, intensywnych kardio, oprócz tego w dni nietreningowe obciąłem węgle i wrzuciłem orzechy jako źródło zdrowych tłuszczy a kalorie są zbilansowane na poziomie zapotrzebowania, to wszystko nie sprzyja dobremu humorowi)) ale staram się go zachowywać, jestem zmęczony, pod wieczór nic mi się nie chce i śpię jak niemowlak, ale samopoczucie ok, wytrzymałość na duży +, libido zaczyna pikować w dół, siła nieznacznie na +, ale skoncentrowałem się na technice i bez kompleksów podchodzę do mniejszych ciężarów)) w wyniku tego jest mega pompa, czegoś takiego nie doświadczyłem nigdy przedtem, nabawiłem się chyba bigoreksji bo jakoś dziwnie wydaje mi się, że zacząłem wyglądać - płasko, wynik postępującego rekompu, mięśnie są płaskie jak na mój gust, mam typowy syndrom masowca))ale jest ok, dzięki za dobre słowo

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Rabann, kiedy zdjęcia i badania na testosteron ?
Nie ukrywam to mnie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
.

Zmieniony przez - skream w dniu 2010-03-11 00:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
sorry, ze zasmiecam temat, ale mam sprawe do innego usera - Ksiedzu odezwij sie na mojego maila bo chcialbym o cos zapytac [email protected], wysylalem Ci PM z sfd, ale widocznie nie doszedl, albo dales jakiegos maila nieaktualnego przy rejestracji, co do autora tematu popieram podejscie do koksowania, lepiej zaczynac od bardziej anabolicznych sterydow, a potem dopiero wjezdzac na te bardziej androgenne, nie ma co sie odrazu rzucac na testa, ale wiekszosc forumowa jest innego zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
bo wiekszosc chce mase, czesto nawet niewazne jakiej jakosci, wazne zeby gabaryt sie ruszyl

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2010-03-11 00:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
I natychmiastowej wymiany odzieży na rozmiar większy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium