SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No to Atomic był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
ale boldek solo też nie jest do spektakularnych przyrostów, chodzi mi o to czy w ogóle fuka, czy działanie charakterystyczne dla bolda

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
po za tym wy stare koksy potrzebujecie już agresywniejszych cykli niż boldki solo))co innego ja ze świeżutkimi receptorami))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Dj_Smalec ja podobne miałem odczucia co Ty po tym boldzie z Atomica czyli żadne- nawet efektu placebo nie wywołało.

No Rabann próbuj szczęścia z tym boldem może Ci się uda jak coś to daj znać jak tam efekty.

Zmieniony przez - julio4350 w dniu 2010-01-25 22:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
ok, będę zdawał relację na bieżąco, zobaczymy ale mnie zmartwiliście powiem szczerze

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Napisałem Ci jak było w rzeczywistości, trzymałem dietę, zapier****łem na treningach i nic. Zwiększałem dawki do 600mg/tydzień i nic, być może gdybym połączył tego bolda z propem to lepiej by się kręciło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
ok, ale mimo wszystko powinieneś poczuć, jak długi cykl miałeś?

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
NO właśnie 12 tyg. trwał. To był mój pierwszy cykl na boldzie, bo upszednie cykle to głównie wino, prop, prima, oma itp. Naczytałem się o boldzie i o efektach jakie powoduje i tak się nakręciłem, że kupiłem 3 butelki i ruszyłem w pogoni za czystą beztłuszczową masą i nic z tego nie wyszło. Powiem Ci tak skończyłem teraz cykl na M-drol z Cel i powiem szczeże, żę nic po nim nie przytyłem, bo pilnowałem diety, ale za to rzeźa i siła mocno do przodu.( wino+ prop się chowa). Wiem, że M-drol jest szkodliwy, ale przy odpowiednich osłonach można je zminimalizować. Jak nie wyjdzie z boldem to pomyśl nad tym, bo warto naprawdę. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
mimo wszystko mam nadzieję, że coś tam zadziała, zresztą opinie są sprzeczne, jedni piszą że jest ok drudzy sapią że strata czasu i kasy, orali nie tykam )))))))))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
No dziwne z tym atomiciem,rozne opinie i nie wiadomo czym sie sugerowac.Ja jechalem dawniej to tez srednio poczulem ale mysle ze to wina dawki jaka bralem bo bylo to ledwo 200mg. Jeszcze jest ten caly GENFAR z Kolumbii ale to juz wgule wyyj*bka jest chyba. :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium