SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
sylwetka zaczyna się ubijać, nabierać twardości, myślę że jak zrzucę sadła trochę to będzie fajny efekt, ale na razie staram się trzymać wagę by jeszcze trochę mięcha przytyrać, jest widoczny progres, jestem zadowolony, chociaż nie jest spektakularny

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze idziesz jak burza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
jak burza to może nie, za słaby środek, ale jak wicherek to na pewno))))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
panowie nie chce nikogo denerwować ale nie wydaje się wam że skoro ten bold zamienia krew w miód to w moim przypadku powinny być w tej morfologij jakieś zmiany a tu lekarz mówi że cała morfologia w porządku nawet mu napomniałem że biorę taki specyfik który znacząco podnosi poziom czerwonych krwinek a on na to że nic takiego nie ma miejsca ! faktycznie mogłem go dokładniej dopytać konkretnie o PTL ale skoro stwierdził że cała krew w porządku to szczególnie nie widziałem potrzeby !sam już nie wiem co o tym myśleć ?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze dawka nie byla duza i nie wiadomo ile sie nie zmienilo jak miales naturalnie nisko a podbilo pod gorne to dla lekaza to i tak norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
sam ****a nie wiem ! mój błąd że nie zrobiłem badań przed !
w sumie to dawki chyba nie takie małe
1-2 800mg ew
3-4 600mg ew
reszta po 400mg ew a teraz jestem około 11 tygodnia czwarta butla leci !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solo bierzesz tego bolda? Dieta 100% ? I czy cos czuc czy calkiem*****...
Bold atomika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
bold atomic lab biore go z enanem normy 500mg ew i od tygodnia wrzuciłem mete z jelfy 30mg ed dieta 90 procent nie ukrywam że czasami pozwolę sobie na jakiś chet meal ! aeroby 3-4 razy w tygodniu po 30 minut !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakies efekty sa?


Bralem bolda z tej firmy tez 800mg /week i efekty dzialania byly zauwazalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
jakieś są ! 3kilo do przodu na masie ! siła też całkiem niezła ! ale to raczej enan klepie niż bold !?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium