SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja tez tak mysle

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
Jay1991 nie po cyklu tylko w trakcie cyklu, jeszcze 10 tygodni)) może i zalało, ale teść to na pewno nie jest, libido w miejscu, co do rzeźbienia to staram się))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
nuras co z fotkami?

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
na razie nie będzie poprawy jeśli chodzi o rzeźbę,mam zapotrzebowanie kaloryczne na +

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
fotki postaram sie na jutro bo dzis mam zapiete:) noi musze jakis foto skolowac:) bo nie mam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jakby sie zalal to by mu ryjek zrobil sie jak logo polsatu jedni na omie puchna a inni nie, zalezy jak kto miche ustawi... no chyba, ze ci inni w omie bolda mieli a co do cen to bold jest niemal w cenie enana wiec z dupy oszczednosci

dajmy mu skonczyc bo wrozbitow oczywiscie zbednych zawsze jest na peczki w kazdym poscie



Zmieniony przez - irko123 w dniu 2010-02-28 18:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
na ryjku retencji nie widać, kości policzkowe wystają, ale z drugiej strony to mam androgeniczną szczękę))dzisiaj doskonałe samopoczucie, libido na lekki +, spałem dwa dni do oporo i czuję fajną regenerację, zero sajdów, mam wrażenie że nabieram masy)) w sklepie nie było kurzych cyców więc siłą rzeczy było tłusto, bez węgli oprócz śniadania i nieodzownych owsianych, zastosowałem kilo schabu w 4 porcjach i do tego kopa warzyw z patelni + orzechy, było kalorycznie z dużym plusem, po tyle samo gramów tłuszczu co białka, jutro powtórka koryta, ciekawe co by było jak bym na takiej szamce poleciał parę dni, bo to prawie keton))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
orientujecie sie panowie po jakim czasie bold jest niewykrywalny w organizmie??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
"Undecylenian boldenonu nie jest najlepszym środkiem dla zawodników przechodzących testy anty-dopingowe. Podobnie jak Deca-Durabolin, jego metabolity pozostają obecne przez długi czas w organizmie, są wykrywalne w moczu. Powoduje to estryfikacja tego środka, jest długołańcuchowy. Identycznie jak w przypadku nandrolonu, metabolity obecne są w tkance tłuszczowej, ich poziom spada wraz ze spadkiem poziomu otłuszczenia. Jeśli jednak zawodnik stosował bardzo wysokie dawki Equipoise, jest prawie pewne, że testu nie przejdzie."

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dzisiaj samopoczucie doskonałe, czuję coraz bardziej działanie boldka, robię się twardy i nabity, mam wrażenie ciężkości,zero sajdów, libido lekki plus, nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu, agresja w miejscu, niestety jak patrzę w lustro to widzę, że coraz bardziej się zalewam, czeka mnie ciężka praca pod koniec cyklu, od początku cyklu +2kg, moja waga z dziś 109kg

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i odblok po niej

Następny temat

Prop i wino

WHEY premium