SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks a silownia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
od poniedzialku do piatku chodze na boks do trenigu chcem wlonczyc silke
ogolnie iteresuje mnie wyciskanie tylko zastanawiam sie w jakie dni bede cwiczyc(przy jednym trenigu sobotnim mysle ze duzych efektow nie zrobie)i
nie wiem jak zabrac sie do ulozenia planu wiec porsze kogos o pomoc
moja waga to 70kg przy 185 wyciskam 60kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
Jak ci starczy sił to boksuj, co cie nie zabije to cie wzmocni. Moze to ci pomoze utrzymac szybkosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
Bardzo ważne jest żebyś ćwicząc na siłownii,skupił się na dynamice ruchu.
Jeśli zaczniej ćwiczyć dużymi ciężarami i małe ilości powtórzeń,to napewno siła Ci skoczy.Ale napewno staniesz się wolniejszy i mniej dynamiczny w boksie.
Musisz zdecydować się czy zależy Ci na budowaniu siły powli bez straty szybkości i dynamiki.Czy też chcesz szybko zrobić siłe w wyciskaniu ,nie patrząc na spowolnienie w technikach bokserskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
zgadzam sie z toba w moim przypadku boks stawiam na pierwsze miejsce i musze skupic sie na robieniu dynamiki i szybkosci uswiadomiles mnie ze tyranie duzych ciezarow mala
iloscia powtorzen ewidetnie straci mi na szybkosci mozesz mi napisac przykladowe cwiczenia na sile bez wielkich strat powera (jestem zielony w tym co robie na pakerni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZE JA TEZ MAM PYTANIE MAM 184wz 92kg i wycisakm tylko 100kg :( i postanilem sobie tez kupic worek do boksowania.I mam w zwiazku z tym pytanie.CZY mozna po kazdym treningu silowym w ramach treningu areobowego troszeczke poboksowac po treningu.Moze to nie jest areob ale jakas forma ruchu jest.MAM PYTANIE CZY NIE SPADNĄ MI WYNIKI W WYCISAKNIU JAK BEDE PO NORMALNYM TRENINGU BOKSOWAL Z 15minut?????DAJE SOGI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
Przemoo
Obawiam się że jeśli zrobisz ciężki trening siłowy ,to Twoje ruchy na worku będą trochę spowolnione i niedynamiczne.
Już prędzej krótka walka z cieniem,ale do tego nie potrzebujesz worka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
Mike Tyson wyciskał coś koło 230kg w latach swojej swietnosci. Był wolny? Ja chciałbym byc taki wolny jak on wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
Boje sie tylko ze miałbym za duzo wolnego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
CHEMIA - czyni cuda !!!!!!!!
ale zobacz jakie ma wyprane to miejsce gdzie powinien być mózg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
A tak wogóle to przecież trceps jest prostownikiem,a zatem nie utrudnia tak bardzo dynamiki.
Co innego nadmiernie rozwinięty biceps,barki lub klata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
to takie metr nad d.pa??

Zmieniony przez - Merlinos w dniu 2005-11-12 21:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
A na temat to moze to cie zainteresuje https://www.sfd.pl/temat38390/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWROT KROLA - MARCIN KREFT!!!!

Następny temat

O przedramionach ogólnie..

WHEY premium