SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks + koks:D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kuro z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 323
czesc, mam 19 lat od 6 roku zycia trenuje sporty walki,
teraz juz od dluzszego czasu trenuje boksjavascript: test('');
javascript: test(''); mam 174cm wzrostu i waze 70 kg, trenuje 3 razy w tyg ale teraz chce trenowac 2 razy boks i 3 razy silownia, kupilem teraz metanabol i teraz myslalem o zakupie testosteronu prop.
co myslicie o takim cyklu??
chcialem tak przytyc z 8 kg suchej masy i znacznie zwiekszyc sile co myslicie na ten temat??
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
ja powiem jak wyżej już powiedziano wez kup sobie kilka suplementów i na nich rób mase a nie łapiesz sie za koks ale to tylko moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
staż na siłowni?
dieta?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 2
Imponujące. Lepiej poczytaj troche. A założe się że diety też nie ma a za koks się bierze ;)

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
jak wyzej, do tego zly dzial. przeniescie to do dopingu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7087
brać się za SAA przy wadze 70 kg to niezbyt dobry pomysł, 8 kg możesz spokojnie dobić na sucho w kilka miesięscy, ja w pół roku nabrałem 10 kg masy bez żadnych supli, koksów itd.
Ułóż sobie dobry trening + do tego dieta i zobaczysz że efekty zadziwią cie. Mete najlepiej sprzedaj albo odłóż i weź za min. 2 lata :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
zobaczcie ze cwiczy iles tam lat boks i przy boksie raczej rudno zlapac mase bo jak sie zlapie mase traci sie na dynamicie szybkosci

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
z kontekstu wynika ze juz sie w metke zaopatrzył i teraz chce na siłkę, nawet nie probował z dietą ew. + suple. Znam kilku takich, juz albo im sie znudzila silka i wszystko spadlo albo wizyta w szpitalu bo nawet dawkować nie umieli, musieli odstawic i teraz jada na sucho a ja dogonilem ich po 4 miesiacach w obwodach.

Zmieniony przez - Kuyaviya w dniu 2007-12-15 10:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
znowu typowe sfd-owe cwaniactwo. moze koles nie ma dobrej diety, a moze nap.ierdala tyle w worek, ze niejeden z was odpal by po polowie tego?
kvrwa ludzie opanujcie sie! saa nie sa tylko do tego, zeby robic z siebie 120 bydlaka, a co powiecie o kolazach wazacych po 60 kilo? tez im powiecie "micha, wroc jak bedziesz wazyl 80?"
wezcie zrobcie mlotem 5 kilowym w leb ed.
do autora: wypelnij ankiete dzialu doping (posty podwieszone "zanim zadasz pytanie").
tak ogolnie mysle ze meta bedzie srednim pomyslem do tej dyscypliny, dobrze sprawdzilby sie prop, bold i oxa. wypelnij wszystko jak trzeba i cos pomyslimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4378
wal wszystko najwyzej padniesz.

ekwador

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Scorpio bo taki schemat sie utarł na forum i kazdy klepie to samo

prop+winko tez by było okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 323
ooo;]
ile odpowiedzi
dzieki, ogolnie diete mam
jem 5 razy dzienie duzo miesa, 5 jajek dziennie,makarony itp;]
a wlasnie chcialem nabrac sily i suchej masy miesniowej rowniez przez chodzenie na silownie chcialem wybic klatke bo mam lejkowata ale bardzo lekko i musze bardzo duzo rozp[ietek robic;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cisnienie !?

Następny temat

JAKI CYKL SPRÓBOWAĆ

WHEY premium