SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blog/erwinoos - jesienno-zimowa masa !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok moze nie ogarnalem tego jak podchodzic do tych siadow, rozumiem ze stojaki maja byc przede mna, podchodze do nich biore sztange i robie krok w tyl
przy DB czulem dwojki czym bardziej sie pochylilem tym mocniej, ale martwy ciag na prostych nogach to strasznie czulem jak mi sie rozciagaja dwuglowe
ps. co myslicie o tej wadze?
http://allegro.pl/cyfrowa-waga-lazienkowa-lcd-150kg-wyprzedaz-tanio-i1832316657.html

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2011-09-30 23:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
fajna muza przy filmikach też słucham rapu na treningach

a ten kawałek przy dzien dobry to nie kojarze, zapodaj ttuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ps. co myslicie o tej wadze?
[allegro.pl/cyfrowa-waga-lazienkowa-lcd-150kg-wyprzedaz-tanio-i1832316657.html]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to jak czułes to super, ja jak tak robie NIC a nic nie czuje dwójek, musze lekko dać tyłek w tył i powoli opuszczac i wtedy czuje;)

co do wagi, jak potrzebujesz to kup, tania i mam podobną(inny kształt troche) i jest całkiem wporzo:p

ps. ja też lubie rap, ale np do najcięzszy ćwiczeń wole zayebać rock/metal czy coś po prostu mocnego:)

jak waga? wymiary, samopoczucie?

trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
czułem, chociaż jeszcze bardziej jak robiłem ten mc na prostych nogach.
no waga by się przydała, bo ta co teraz mam to za każdym razem inaczej mi pokazuje
waga 67kg, napisalem w dziale odżywianie czym podbic kalorie, żeby miec ich ok 3400kcal, teraz mam na poziomie 3100-3200. Wymiary nie wiem, ale jak waga za bardzo nie idzie to pewnie i wymairy stoją w miejscu
Ale za to samopoczucie git, ciesze się, ze progres caly czas sie utrzymuje, nogi przed wakacjami mialem strasznie slabe, teraz jest juz o wiele lepiej skoczylem z ciezarem o jakies 25kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
pytaj u mnie o takie proste rzeczy:p

jeśli checsz tłuszczem podbić
2,5 łyżki oliwy(25ml) z oliwek i masz ok. 200kcal

jeśli chcesz węglami podbić
dodajesz do przedtr. troche tego co tam jesz, np makaronu więcej i po trening. dajesz np. 100-200g banana/50g ryzu
możesz też np do sniadania dodać(jesli masz jajka) 1 grahamke, łatwiej jaja wchodzą w jest smaczna i podbije/jak owsianke jesz, to wiecej owsianki lub dla smaku rodzynki/ananas i znowu podbiłeś kcal/ możesz dodać gdziekolwiek 1-2 jabłka sniadanie/przedtr./ możesz jakiegoś owoca, ktorego da się zetrzeć, dać do twarogu na kolacje

jeśli chcesz białkiem podbić
to chyba proste:p 2-3 jajka do sniadania lub kolacja/ kostka twarogu do kolacji(chcoiaż jak juz masz tam ową, to nie wcisniesz pewnie xD) możesz spożycie mięcha zwiększyć, ale to kosztowne;)

dobrze że progres jest i się dobrze czujesz;)


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-10-01 11:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to co mi napisales to ja wiem, ze np. tluszcze to wiecej oliwy albo pestek itp. ale nie wiem czym najlepiej podbic, zeby kcal bylo wiecej, a jak najmneij zalewalo, czy bialkiem tluszczem czy weglami, myslame ze chyba tluszczami najleoiej ale wole spyatc sie s.m.p.a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak się boisz podlania to tluszcz>białko>węgle:)

już nie masz o co pytac:)

dodaj sobie oliwe do sniadania:p ja tam nie znosze jeść z rana i zamiast wpjerdalać 7 jaj jem 4 i pije 30ml oliwy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
zamiast 10g pestek, moge dac do sniadania i do obiadu po 15g, a zamiast 5ml oliwy moge pic 10ml i juz bedzie duzo wiecej kcal... w sumie racja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana powtórzeń w Push/Pull i trening brzucha

Następny temat

split w domu do oceny

WHEY premium