SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biorę kreatynę i chce przytyc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
czesc mam lat 16 . wrost 175cm a waga 60kg . co 2 dni ciwiczę na siłowni szczegulnie sztangę chciałbym wyrobic sobie klatę ostatnio mieżyłem to mam 94cm w obienciu klatki piersiowej . ale wiem ze jak się nie ma masy to nie zrobi się nic . właśnie kupiłem kreatnę biorę już tydzień ale mało co się ruszyło . nie pełnie diety moż e to przesto ??? . czy mogli byśnie mi pomuc zebym nabrał trochę masy ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Podejrzewam kolego że nikt Ci nie odpowie z sensem gdyż pytanie jest bez sensu, bez obrazy. Przede wszystkim na masę to jest dieta a kreatyna może pomóc tylko. Większość myśli tu od razu o diecie profesjonalnej, a nie chodzi mi o taką. Nie karzę Ci jeść codziennie tego samego w tych samych ilościach itp. ale zadbaj o bilans kaloryczny i odpowiednie proporcję białka, węglowodanów i tłuszczy. Poczytaj o podstawach i dopiero potem zadawaj pytania.
Żeby było jasne nie obrażam Cię i nie wywyższam się. Większość na tym forum odpisała by Ci: "Nie masz diety, nie ma sensu ćwiczyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 667
Niestety muszę Cię zmartwić, ale bez diety niestety nie uda ci się przytyć, a co do kreatyny to tego wyboru pożałujesz w przyszłości. Dlaczego? Bo cykl który teraz robisz nic ci nie da, a następny cykl będzie mniej efektywny. Z kreatyną lepiej poczekać i przećwiczyć przynajmniej ten rok na sucho, wtedy cykl kreatynowy może mieć porównywalne działanie do cyklów sterydowych (Gdzieś to czytałem). Za wcześnie na suple, tak jak kolega wyżej napisał. Jeśli myślisz że na to lato zrobisz formę życia bo bierzesz kreatyne i potem zamierzasz skończyć ćwiczyć to lepiej sobie odpuść. Jak chcesz naprawdę wyglądać jak ktoś kto ćwiczy to weź się porządnie za jedzenie i ćwicz, a jak będziesz miał stagnacje to możesz zacząć z kreatyną. Sam tego nie rozumiałem, dopiero musiałem się przekonać na własnej skórze, więc wiem że z mojej rady nic sobie nie zrobisz i dalej będziesz ją jadł. Dopiero za parę lat, jak będziesz siedział w tym sporcie to zrozumiesz o czym piszę. Pozdro

"Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
ciwiczyc to ja bendę tylko ze naj pierw chce zrobic masę . a co jest naj leprze zeby nabrac masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Dieta a masę zrobisz gdy połączysz dwa czynniki dieta+trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
a jakie ciwiczenia pownienem robic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
robię na klatę i trochę biceps i triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
a czy dobrze jest bo jak wziołem kreatyne to wiecej juz zaczołem jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Kreatyna to nie dieta... dietę ustalasz sibie z jedzenia poczytaj O odżywianiu a co do treningu ja też zaczynambbd robił fbw poczytaj tuhttps://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 667
Ja ćwiczę 2 lata w domu, prawie rok na siłowni, mam ułożoną dietę i teraz jak przestałem rosnąć wiem że jest czas na kreatynę i da ona efekty. Jeśli ty masz takie podejście że w miesiąc zrobić niewiadomo ile mięśni to wiem z doświadczenia że zjesz tą puszkę kreatyny, po czym nie stwierdzisz efektów i skończysz trenować. A jeśli naprawdę chcesz coś z sobą zrobić, to najpierw musisz zacząć od wiedzy. Jak już przeczytasz wystarczająco podwieszonych tematów w kategorii początkujący, odżywianie, trening to możesz zacząć ćwiczyć. To forum istnieje już tyle lat, że zapewniam że na każde Twoje pytanie jest odpowiedź, tylko trzeba się wysilić i skorzystać z wyszukiwarki. Jak myślisz że po tygodniu jedzenia kreatyny bez diety i ze słabym treningiem będziesz wyglądał jak faceci z okładek gazet kulturystycznych to znaczy że nie wiesz o tej dyscyplinie nic i musisz chłonąć wiedzę. PS. Polecam przeczytać artykuł i wyciągnąć wnioski https://www.sfd.pl/Cykle_suplementacyjne_dla_początkującyc 

"Życie jest zbyt krótkie, żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Bartek doczepie się do tematu tak samo Bd cwiczyl w domu na początek robić fbw z tych 3 cwiczen a potem 6 a normalny trening robić po jakichś 4 miesiącach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybieranie na masie

Następny temat

Problem z niedowagą

WHEY premium