SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie , basen hmm ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2539
chodze 3 razy w tygodniu na siłke.
moim priorytetem jest masa mięsniowa ale jak każdy bez tłuszczowa ;)
i myśle ze dobrym rozwiązaniem do siłki było by bieganie i basen , jak sądzicie ?
basen myśle 2 razy w tygodniu ?
a jak z bieganiem ? biegać po każdej siłce , czyli 3 razy w tygodniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
Mam pytanko codziennie zaczełem chodzić na basen i teraz planuję dołożyć do tego 30 km na rowerku statycznym a potem stopniowo bieganie czy stracę dużo wagi przy takich treningach? A z czasem planuję dołożyć siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2539
ps. widze bez odpowiedz , ale temat chyba w dobrym dziale zamieściłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Cześć! Nie jestem specjalistą,ale bieganie jest najlepsze na spalenie tłuszczu. Niestety wadą jest duże zużywanie zapasów glikogenu, co może wpłyawać na Twoje priorytetowe treningi na siłowni i rozwój mięśni, ale to zależy głównie od rozkładu treningów i czy nie jest to zbyt wytrzymałościowe. Spróbuj biegać 3x w tygodniu kilka - kilkanaście razy po 1-2 minutach biegu z jednominutowymi przewami w postaci marszu. Ja tak biegałem ok. miesiąca i miałem wyraźne, ale nie takie wielkie znowu, efekty bez zmiany diety utrzymując oczywiście cały czas duże nawodnienie organizmu. Tempo biegu dobiera się wg własnego tętna ok. 22 na 10s. Jesień i zima to jednak nie najlepszy okres. Trzeba odpowiednio się ubrać.
Jak już wspomniałem jestem amatorem. Mam nadzieję, że odpowie Tobie ktoś bardziej kompetętny i sam na tym skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Według mnie to samo pływniw jest wystarczajace o ile nie bedziesz sie brzechtał a bedziesz pezz np godzine plywał non stop i nie koniecznie nawet szybko byle by caly czas bez przerw!!!!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 760
Ja bym ci odradzał bieganie!!! po siłowni to ty masz iść do domu i pożadnie sie najeść i wziąść suple (jeśli masz?)i miesnie muszą sie regenerować a nie po siłowni kolejny wisiłek!Nie ma szans. Chyba zże jesteś otyłą osobo to tak.pozdro

jestem wielki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Mam wrażenie, że co raz więcej analfabetów na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2539
otyłą osobą nie jestem :) 75 kb przy 176 cm wzrostu.
bieganie chciałem jako tako na dobrą kondycje.
więc mysle może ze ten basen 2 razy w tygodniu wystarczy ? pół godziny pływania i pół godziny sauna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 760
Ja mam taka wage i w bicu 41cmprzy wzroście 1.72cm. Basen lekko wystarczy tylko pamietaj żeby dobrze zjeść po basenie a na sałne to bym odradzał ci chodzić bo to wysusza strasznie wiem coś o tym jak zaczynałem ćwiczyć to tez miałem takie pomysły ale na dzień dzisiejszy (ćwicze rok i 2 mies.)ze najpierw trzeba nałapać masy a potem ewentualnie rzezbic.Takie jest moje zdanie. Pozdro

jestem wielki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
biegać po każdej siłce , czyli 3 razy w tygodniu ?

Tak, ale do 30min i w tempie aerobowym, żeby stale podtrzymywać gotowość mitochondriów do spalania tłuszczu

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2539
hmm więc jak sauna odpada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie jest tak źle, jest dobra na pozbycie się kwasu mlekowego, byle nie za długo

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guma.Co i jak?

Następny temat

co jesc aby byc duzym i silnym xD

WHEY premium