SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Dobrze zapylone bialeczko , nadaje sie tylko na przeczyszczenie. Odradzam zdecydowanie produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja drugi worek zżeram i nic mi nie jest po zadnej porcji nie bylo a byl czas ze 6 razy dziennie pilem po 30g jak zabiegany bylem wiec masz jakies delikatne bebechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
no ja delikatne tez bebechy mam, ale po ostrowi mi dobrze :D
jade tez juz ktorys worek(mały ale) i jest spoko :D

Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroję

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
takich dyskusji xxx szukajka wam znajdzie po co wałkować po raz kolejny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Osobiście nie polecam. Dobre białko nie powinno powodować problemów gastrycznych. Powinno się dobrze rozpuszczać. W moim przypadku nie spełnia obu wymogów. Słaba jakość. Cena niska. Ale ja wolę dopłacić 20 zł i kupić coś dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpuszczalność to kwestia wymieszania, ja nie mam z tym żadnych problemów. Używam miksera bądź blendera i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie zauważyłem problemów gastrologicznych. W sumie 20zł to jest 100% ceny. Ostrowie kupisz właśnie w takiej cenie. Jeśli ktoś stale podpija białko to jest to zauważalna różnica w kosztach a wg. Jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dobre jakościowo białko rozpuszcza się praktycznie po zalaniu wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Widocznie sprzedawca taki sam jak i u mnie w sklepie... haha

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
jeżeli ktoś opiera swoją dietę na białku w proszku i je go dużo to jest juz duży błąd.
A jeżeli ktoś ma tą jako taką dietę a białka w proszku używa z głową tylko jako uzupełnienie, napewno może sobie pozwolić żeby dorzucić te kila zł na odżywkę z wyższej półki, chociaż by dla własnej wygody, dobrej rozpuszczalności, smaku, składu.
Bo nie oszukujmy się ostrowia nie ma ani smaku ani rozpuszczalności ani zbyt bogatego składu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Otóż to. Jeśli piję białko raz dziennie, to opakowanie ABB Pure 2kg starcza mi na ponad miesiąc. A kosztuje zaledwie kilka zł więcej od Ostrowii. Smakowo, jakościowo i pod względem rozpuszczalności to inna bajka. A różnica minimalna. Pije się je z przyjemnością.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko + kreo + bcaa + aakg...

Następny temat

Zero Carb Isopure.

WHEY premium