SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wiem, że Ostowię mogę kupić taniej. Wiele rzeczy mogę kupić taniej, niż kupuję. Choćby wodę mineralną mogę kupić za 50gr, a nie za 1,5 zł. Ale wolę za 1,5 bo ma wyższą jakość. Na początku jadłem Ostrowię. Spróbowałem jednak innych i nigdy już do niej nie wrócę. 20 zł miesięcznie różnicy to przecież śmiech. 3 piwa w barze mniej i już masz. A krytykuję bo uważam Ostrowię za słaby produkt. W stosunku cena/jakość rzeczywiście wychodzi dobrze. Nigdy tego nie kwestionowałem. Dla mnie jednak liczy się jakość, nie cena.

dieta typowo kulturystyczna tez nie jest za bardzo smaczna i urozmaicona wiec mysle ze nie ma o czym gadac.

Niekoniecznie. Wystarczy trochę inwencji. Ja na swoje żywienie nie narzekam, a są to typowo kulturystyczne produkty. Kwestia doprawienia, odpowiedniego przygotowania.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-15 14:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Jak panowie chcecie miec w pozniejszych latach powazne problemy z nerkami to stosujcie ostrowie dalej. Zdrowia. Ja jednak postoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
yyyy...

ma rację roz***ie wam nery, o ****u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Dziwie,ze wogole ludzie to kupuja i wmawiaja sobie jeszcze,ze to bialko jest dobre.Nie nie jest dobre to syf na ktory szkoda kasy.Nie ma drogi na skroty jest to zludne oszczedzanie na swoim zdrowiu i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Marketing dziala:)

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie marketing a własne odczucia. Jakby to był marketing to bym szamał Muscletecha, czy MAP, a tego nie robię. Jem różne białka i kieruję się smakiem, rozpuszczalnością, konsystencją, co w 95% mówi o jakości produktu. Ostrowia nie spełnia w moim przypadku ani jednego z tych warunków. I jeszcze ta piana. Smak, jak smak. Smakowo jeszcze było w miarę znośne, ale te straszne pierdy, rewolucje w żołądku. Przypomina się nieodżałowany Ovopol.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-15 19:33:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Tez pilem czasem bialka z lepszych firm i powiem szczerze ze piana tez byla a smak po kilku degustacjach walil nieco chemia.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Przy innych białkach pianę doświadczyłem przy X-5 Olimpu. W porównaniu do tego białka Olimpu Ostrowia smakuje jak ambrozja. Generalnie Ostrowię stawiam wyżej niż białka Olimpu, prócz Prolo. Gdybym miał wybierać z tych dwóch, wybrał bym WPC.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-15 21:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
A ja chyba mam jakas inna Ostrowie bo mieszam odzywki w blenderze i tej piany jest tyle co w kazdym innym prochu.

Wdg mnie to ilosc piany nie ma az tak wielkiego znaczenia

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ostrowia... moje pierwsze bialko.... ten smak betonu i pol metra piany... tego sie nie da zapomniec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko + kreo + bcaa + aakg...

Następny temat

Zero Carb Isopure.

WHEY premium