SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko od złotej rybki....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
Witam!
Wiem, że temat białka był poruszany setki razy. Wszystko uwaznie czytam i ucze sie. Mam jednak pytanie dla tych co z nie jednego shakera białko jedli:)
Jakie jest najlepsze białko, niewazne czy izolat, koncentrat, mieszane itd. Bez wzgledu na smak, cene czy rozpuszczalnosć. Chodzi o EFEKT!! Ja zjadłem kilka puszek przez 2 lata(scitec, prolongatym, mxpro, nitroprogen) ale nie widze różnicy.

Złota rybka mówi dam Ci sto kilo białka jak sie zdecydujesz w 3sec...

Jaka jest Twoja odpowiedż...? Tylko nazwa bez uzasadniania.
Dzięki, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267
ja mam 100% natural whey protein isolate OLIMPA to dobre jakies jest a ile kosztuje te co bierze twój kumpel

bialy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
Jakie jest najlepsze białko, niewazne czy izolat, koncentrat, mieszane itd. Bez wzgledu na smak, cene czy rozpuszczalnosć. Chodzi o EFEKT!!

tzn o co ci chodzi ? ;>
jakie masz widziec efekty po bialku ? ono ma uzupelniac braki w diecie.. -.^

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
...Wiem,ze białko to nie kretka....
Czy moje pytanie jest mało konkretne?? Prosiłem o prosta i krótka odp..
Przecież nie wszystkie białka daja taki sam efekt, wtedy kazdy by wcinał Ostrowie, bo po co wyrzucać pieniadze...Bez pouczania(z całym szacunkiem), pytania o diety, staże, cele. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
wpc ostrowia

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
Przecież nie wszystkie białka daja taki sam efekt, wtedy kazdy by wcinał Ostrowie, bo po co wyrzucać pieniadze.

i wlasnie tu sie pojawia kwestia smaku, rozpuszczalnosci etc o ktorej nie chcesz rozmawiac ;], juz wiesz dlaczego nie wszyscy jedza ostrowie ?

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
faftaq twierdzi , ze ludzkie

sadze iz ma racje niestety nie wiem pod jaka nazwa handlowa istnieje na rynku...
jeszcze jakies pytania

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Nie ma uniwersalnego środka, stąd WPI czy WPC ma swoje przeznaczenia, ale również i mieszaniny WPC czy WPI, kazeiny i dodatkowo białek roślinnych mają swoje zastosowanie.

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja wział bym Nitroprogen poniewaz jest dobry w smaku i ma dobra rozpuszczalnosc i zawiera 5 rodzajow bialek ktore kazde z nich dziala w okreslonym czasie a razem dzialaja przez okolo 6h.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ale przede wszystkim jest dobrym bialkiem w nie wygorowanej cenie ktore uzupelnia braki w mojej diecie.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Wiem,ze teraz pojade po bandzie ale jakby mial dostac za darmo iles tam kg bialka to bez zastanowienia wzialbym Synthe od BSN. Kilka dni temu skonczylem jedna puche i jest przepyszna! Smak czekolada miazdzy, mialem tez probki mochaccino, truskawki, vanilli i cookies and cream, wszystkie wypas. Teraz jade na lean dessert protein i natures best isopure. Pierwszy chocolate coconut, drugi dutch chocolate - oba dobre ale nie umywaja sie do synthy





Zmieniony przez - creatine w dniu 2007-10-13 09:47:40

Zmieniony przez - creatine w dniu 2007-10-13 09:48:47

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal pak + Horse power + Trec NitroProGen + Carbo

Następny temat

ULTIMATE Muscle Juice

WHEY premium