SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko - odchudzanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,
jak stosowac białko by zrzucic kilka kilo, przy czym rzadko ćwiczę, bo całe dnie w biegu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Twoje pytanie jest niedorzeczne. Gdyby to było takie proste nikt by nie miał nadwagi na tym świecie. Same białko w sobie ( odżywka ) jest tylko pomocą w uzupełnieniu określonej ilości białka dziennego, skoro nie posiadasz nawet zarysu diety, stosowanie odżywki białkowej będzie mijało się z celem, całkowicie. ( SZKODA PIENIĘDZY ) krótką pisząc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
nic nie jest niedorzeczne...pytam jak stosować białko w takim celu czyli z jaka dieta to połączyć...jestem słodkożerna, zatem chcę to zastąpic białkiem czekoladowym...
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
dzieki za super poradę, ależ mnie oświeciłeś... super fachowa pomoc tu faktycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
cicha123
nic nie jest niedorzeczne...pytam jak stosować białko w takim celu czyli z jaka dieta to połączyć...jestem słodkożerna, zatem chcę to zastąpic białkiem czekoladowym...


Dostałaś klarowną odpowiedź.

Jeżeli Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, niezbędne będzie wprowadzenie deficytu kalorycznego w praktykę. Znając swoje zapotrzebowanie kaloryczne dzienne na białko, będziesz wiedziała jaka ilość protein uzupełnić z odżywki. Być może okaże się, że nie będziesz musiała w ogóle - ponieważ będziesz w stanie adekwatną ilość dostarczać z konwencjonalnej żywności.

Zapraszam do działu Odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
tak samo można zapytać jak jeść pierś kurczaka by zrzucić parę kilo, to nis innego jak zamiennik jedzenia. W dziale kuchnia jest sporo przepisów na zdrowe słodkości, pozatym po treningu dobrym można zjeść coś słodkiego.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeszcze chciałem dodać do mojej wypowiedzi ( bo już nie mam możliwości edycji ) jeżeli masz problemy ze słodkim, warto pomyśleć o skorygowaniu swojego jadłospisu, tudzież owoce zdadzą świetnie egzamin które stanowią niskokaloryczny substytut słodyczy, ( ich zaletą jest wysoka gęstość odżywcza, i niska energetyczna ) reasumując ciężko ''przedawkować'' w jedzeniu owoców. Np: 100g truskawek to około 28kcal, a człowiek z reguły nie będzie w stanie zjeść kg na raz.

Odniosłem się do kwestii żywieniowej w tym temacie, a to nie jest od tego dział.
Tak więc proponuję zajrzeć do działu ODŻYWIANIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
witaj.
jest w tym pewna logika
na pewno duzo korzystaniejsza opcja bedzie wypic slodkiego wheya zamiast zjesc porcji slodyczy, ktore dostarcza zupelnie innych makro i kaloryki.

jednak sam w sobie taki zabieg niekoniecznie bedzie wiazal sie z utrata masy ciala.

na pewno kaloryka diety bedzie nizsza.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co ten seksizm? Wszystkowiedzący mężczyzno
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biotech iso whey zero vs Olimp isolate

Następny temat

Mutant CreaKong dawkowanie

WHEY premium