SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ja to widze klasycznie , czyli
1 wyciskanie sztangi
2 wznosy ramion bokiem
3 wznosy ramion do przodu
4 wznosy ramion w opadzie




Zmieniony przez - ttiiggrree w dniu 2011-11-15 16:36:00

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
rozumiem chlopaki rozumiem ...

czyli zamiast arnoldek postaram sie znow zacząć klasyczne wyciskanie zza karku . Zobacze jak to bedzie teraz szło , popatrze na filmiki czy technika aby napewno dopieta.

szkoda ze niemam shmita , co gorsza niemam lawki na której mozna robic kat 90 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
nie musisz wyciskać zza karku. Możesz śmiało z klatki wyciskać :)

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie rób zza głowy siedząc.Push press/Military press polecam.Ewentualnie wyc. z przed głowy(nie opuszczaj do końca,myślę że gdzieś do nosa byłoby optymalnie).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
ok bede robił wyciskanie z przodu , na stojaco ciekawe jak to bedzie szło bo przyznam sie ze jeszcze nigdy takiego cwiczenia nie robiłem , zdam relacje po treningu jak z tym idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak by coś nie szło,nagraj film-ocenimy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
wiec tak wczoraj poszly barki calkiem ok .

przy wycisku niema zbednego machania ale wiadomo troche musi byc ogolnie jest dobrze bede ten trening przynajmiej z 2-3 msc robić.


2 pyt , czy zakladać pas do tego cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po co?Pas nie potrzebny.Wzmocnisz rdzeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
ok dziekowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Skoro nie możesz zza karku robić,, słyszałem kiedyś o metodzie robienia na początek ćwiczeń izolowanych w celu zmęczenia mięśni, a potem dopiero ćwiczenia wielostawowe. W tym przypadku proponowałbym unoszenie hantli na boki, następnie arnoldki, a na koniec wyciskanie sztangi, ale może nie zza karku. Spróbuj większą ilość powtórzeń na początku, ostatnie ćwiczenie możesz dla odmiany zwiększyć ciężar i zmniejszyć ilość powtórzeń... Nie czytałem całego tematu, napisałem odrazu co myślę...:)
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie - pytanie

Następny temat

Trening 3 dniowy Ocena

WHEY premium