SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bajceps

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
Hej:)

Mam pytanie do tych bardziej doswiadczonych maniakow siłowni.
Ostatnio zauwazylem u siebie ze bicepsy pod wzgledem rozmiarow mam rowne, natomiast ich ksztalt jest inny- a raczej sie taki robi.

Chodzi mi o to ze jeden z nich jest bardziej"wypukly""wyciety" a drugi ni c***a ;D Na pewno wiecie co mam na mysli!

Moze to byc efekt zlej techniki cwiczenia bicka?
Gen ;d?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
dobra ziomy bo juz sie zaczynaja plotki!

Dzieki za wszystkie konstruktywne jak i nie wypowiedzi:)

Pozdro 4all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460
rzeźba na 1 na 2 masa i tyle rób te same ćwiczenia lub zmień plan

„Każde ludzkie zadania, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć w modlitwie.”Jan Paweł II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Nikt nie jest idealnie symetryczny po prostu jeden masz trochu bardziej zalany fatem, a jeśli to nie rola fatu tylko kształtu mięśnia wykonuj ćwiczenia hantlami.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
zreszta sami zobaczcie. Co prawda to zdj z przed 2msc ale cos tam obrazuje.No i w pozycji tylnej widac to bardziej jednak nie posiadam takiego zdj xD Teraz ocencie czy fat czy rzezbic go..

Sasiad wiem wiem ze proporcji w sumie wiekszosc ludzi nie ma, no ale jak cos daloby sie zrobic to czemu nie spytac:)

Zdj: http://iv.pl/images/29985863720139032285.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
jak dla mnie wygladaja tak samo.
a jak Ci przeszkadza dysproporcja, ktora jest normalna, wbijaj synthol

Zmieniony przez - stn15 w dniu 2011-06-28 08:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
hehe nie mam zamiaru niczego wbijac haha.No z przodu ciezko to zobaczyc choc widac jak sie człek przyjrzy xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
wyrówna sie razem ze wzrostem bicepsow- im większe mięśnie tym mniej widoczna jest różnica np. wielu ludzi ma większą 1 część klatki od drugiej, no a ci pracujący fizycznie na jednym bicu mniej tłuszczu niż na drugim myśle że stąd ta różnica u ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
taka różnica to nie różnica a nawet gdyby to tak jak Sasiad mówi. Nikt nie jest idealnie symetryczny. W którymś numerze MD Andrzej "Masza" Maszewski pisał o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4389
spokojnie,mam to samo jeden biceps mam krotki a drugi wydluzony tzn.jeden jest jak kulka drugi taki no wiesz xd
takze to normalne ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 915
no wlasnie wiem ale to w****ia ;d Probowales moze ten jeden cwiczyc na rzezbe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4389
masz racje denerwuje i to nieziemsko! najpierw jeszcze jak nie mialem pojecia o treningu itd. to przy robieniu bicka cwiczylem tylka ta reka co biceps jest zaokraglony nic to nie dalo! a wiec od kad robie redukcje czyli miesiac z hakiem robie obydwie rece i sie wszystko rowna reka z wydluzonym bicepsem robi sie taka krotsza i wyglada to podobnie ; ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak ?

Następny temat

Andrzej Stanaszek

WHEY premium