SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

autosugg /dziennik / Redukcja u Kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Obliques ja miałam strasznego świra na punkcie zwierząt. płakać się chciało jak patrzyłam na skelp mięsny. no i jak byłam mała, jeździłam często na wieś do znajomych rodziny. i jakoś to wszystko mi się w głowie nie mieściło, jak można tak zabijać np na rosół "moją" kurę, którą nazwałam.
też prawda, że zaczęłam wcześnie, dlatego radykalnie. a i powrót do mięsa, a nawet jajek czy mleka był ciężki, płacz i dołek psychiczny
ale to już na szczęście za mną, chociaż coś tam we mnie zostało, nie zjem jagnięciny, patrze na opakowaniach jajek z jakiego chowu pochodzą. reszty zboczeń wymieniać nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Morales, już pare godzin czytam aretykuły o treningu domatora. mam zamiar ułożyć jakiś zestaw ćwiczeń na uda, biodra, pośladki. staram się robić damskie pompki, ale mam żenująco słabe ręcę. naczytałam się już o treningu interwałowym, ale do tego musze najpierw podciągnąć bieganie. mam nadzieję, że niedługo będę mogła wystartować chociaż z 5 minutowym treningiem interwałowym.
jak sklecę dzisiaj te ćwiczenia to wkleję.
jeszcze raz dziękuję za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to fakt... nieciekawie, szkoda, ze nie sprawdzil ci sie ten styl zycia w takim razie, dlaczego za tem wegetarianizm nie?
Tez jezdzilam na wies bedac mala, mam bardzo fajne wspomnienia

Ps. a tak przy okazji moze zobacz czy nie odpowiadalaby ci dieta Zone, tam je sie bardzo duzo warzyw i nie trzeba w kazdym posilku tyle zrodla bialka co w zbilansowanej.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-19 13:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
zaczynałam od wegetarianizmu, ale czułam się z tym coraz gorzej i odejmowałam jajka, potem mleko, nawet miód itd. problem sie zaostrzał :)
już zerkam na tę dietę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
najwiecej info znajdziesz na http://www.zonediet.com/ oficjalna strona. trzeba sie zalogowac by policzyc bloki, zobaczyc przyklady jadlospisu, ale to sie nie wiąże z niczym procz jednej w miesiacy reklamy Musisz zobaczyc bo jak ci automat wyliczy ilosc blkow to pewnie bedziesz miala ok 11, a to malo kalorii, wiec dobrym i sprawdzonym sposobem jest podbicie sobie tluszczu w tej diecie ponad ta mala ilosc jaka jest.
ale sprawdz jak ci odpowiada cala sprawa, to jest tez dieta praktykowana przez sportowcow (wlasnie z wieksza iloscia tluszczy) wiec chyba ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
Pomyślałam i wykonałam dzisiaj taki oto plan na nogi.

Rozgrzewka
Stretching


Stojąc
Wspięcia
Półprzysiady
Wymachy prostych nóg do przodu – palce obciągnięte
Wymachy prostych nóg do tyłu – palce obciągnięte
Wymachy prostych nóg na boki – flex
Kopnięcia w bok (wiem, lamerskie opisy )

Na czworaka
Wyrzuty nóg
- do tyłu z prostowaniem
-w bok z kopnięciem
Prostowanie nogi i naprzemiennej ręki

Leżąc na plecach
Rozkrok wyprostowanych nóg – Nożyce

Zastanawiam się czy w związku z niską intensywnością mogę tego samego dnia wykonywać ćwiczenia na brzuch?

Co do diety myślę, że na razie zostanę przy tym co mam. Zobaczymy jak pójdzie. Może to dziwnie zabrzmi, ale dobrze się na tej diecie czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie
Maszjakies obciazenie w domu?, albo gume?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
niestety nic takiego. oglądałam natomiast w treningu dla początkujących wykorzystanie butelek z wodą. w ogóle nie wiem jak zabrać się do treningu rąk. wstyd się przyznać, ale często nie jestem w stanie sama odkręcić butelki z wodą, tak są słabe te moje radosne górne kończyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
odkrecanie to dzwignia
A nie chcesz kupic czegos tam? Widzials treningi z pilka w moim podpisie? Z tych da sie cos wykombinowac, samo machanie noga to slabe bedzie, nawet jezeli jeszcze bedziesz czula jakis czas, to za 2 tygodnie przestaniesz, trzeba intensyfikowac jakos a nie da sie wydluzac w nieskonczonosc, nogi sa przyzwyczajone do duzej pracy w koncu chodzisz na nic codziennie
Zajzyj do treningu Kika, na koncu gdzies tam wpisane jest i zobacz kondycyjne, duzo nie trzeba, a tobie sie tez przyda dodatkowo, o wlasnie takie machanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
póki co na zakupy mam złotą wymówkę, nie mam pieniędzy. i tak bankrutuję na diecie. studiuję 500 km od domu, bo ja prawie z Twoich regionów Obliques. ale kto wie, zbliży się okazja to i tak mój facet zapyta się mnie co bym chciała dostać ;) piłka mówisz? oglądałam trening na piłce Twojego autorstwa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

trening, plan

WHEY premium