SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

autosugg /dziennik / Redukcja u Kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
dzisiejsza dieta

I
owsianka
mleko
dynia
otręby
banan
jajko

II
jogurt
otreby
migdaly
2 jajka

1/4 czekolady z orzechami

III i IV
ryż pełnoziarnisty
kurczak
marchewka
oliwa

V
jajko

VI
biały ser

Cwiczenia na brzuch wykonane zgodnie z planem. Z cwiczeniami na nogi nie poszło juz tak idealnie. Zabawne w jak szybkim czasie można dac porządny wycisk (oczywiście dla takiego fizycznego indolenta jak ja) nogom. nie trzeba 20 minut machać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie rob codziennie tego samego treningu, to nie ma sensu, trzeba dac zregenerowac sie nogom, bo sie nabawisz kontuzji .
Lepiej poskakac na skakance, albo pobiegac...
A tu masz jeszcze jeden fajny trening:
1 padnij powstan (pompka na dole i wyskok na gorze) - 15 przysiadow (takich ladnych do poziomu)
2 padnij powstan - 14 przysiadow
3 padnij powstan - 13 przysiadow
.....
15 padnij powstan - 0 przysiadow

Jak "przeżyjesz" to daj znac wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
podejrzewam, że prędzej umrę ;) ale spróbuję. dzisiaj prawdopodobnie wkleję zdjęcia, co da z wymiarami w pierwszym poście dokładniejszy obraz. obecnie II posiłek (odespałam do 10) i nauka doktryn politycznych i prawnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak kupisz ta pilke i do tego pare rozowych hantelkow to ci trening do domu uloze Bedzie mogla jako -tako sobie pocwiczyc do swojego dietowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318




weekend bardzo pracowity. we wtorek egzamin z doktryn więc jestem na ostatniej prostej. dzisiaj w ogóle nie ćwiczyłam, ale to skutek przedegzaminowej paniki :) mam nadzieję, że do samego egzaminu minie. jestem w trakcie zaopatrywania się w piłkę, za tydzień powinna być u mnie :) dieta ciągle trzymana, mam tylko trochę dość kurczaka.



1 jest tak
2 tak było przed lekarzami




Zmieniony przez - autosugg w dniu 2009-01-26 01:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
ostatni dzień przed egzaminem. póki co jestem po II posiłkbo wcześniej wstała. postaram się utrzymać dietę, ale nic nie mogę obiecać. a w czwartek kolejny egzamin. sesja nie sprzyja redukcji ;)

I
owsianka z mlekiem
orzechy
banan
jajko

II
sok z jabłek włanoręcznie wyciskany (no może nie do końca to prawda, maszyna zrobiła to za mnie, ręcę mam słabe, nie podobne to prasy )
jajko
jogurt z otrębami
orzechy brazylijskie


Zmieniony przez - autosugg w dniu 2009-01-26 09:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
zapomniałam się przyznać do mojego grzechu, stale występującego w sesji. nie jestem zwolenniczką napojów energetycznych, piję zatem w sesji duże ilości kawy... któej nienawidzę. wszyscy się śmieją, że shotuje kawę jak wódkę, popijając ją colą lub pepsi. te kolorowe napoje będące wytworem imperialistycznego szatana są moim grzechem numer jeden w trakcie sesji.
więcej grzechów nie pamiętam.
żałuję, nie obiecując poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
w ramach odpoczynku były ćwiczenia wg Obliques - połączenie przysiadów i padnij powstań. zrobiłam tylko od 1 do 10 i od 10 do 1, do 15 nie dałam rady. ŚMIERĆ!


biały ser zjedzony, ale jeszcze długa noc przede mną, więc kto wie jakim posiłkiem zostanie zakończony dzisiejszy dzień.
jakby egzamin jutro się nie skończył, idę biegać. mam zaległości.

Zmieniony przez - autosugg w dniu 2009-01-26 22:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 318
jak by tu się nie dać grypie? zaczyna chyba szaleć w organizmie.
dzisiaj

40 minut truchtu
ćwiczenia na brzuch
ćwiczenia na nogi w 3 seriach po 7
zdany egzamin

zastanawiam się, czy ryż na mleku jest dobrym posiłkiem potreningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
malo bialka jak na potreningowy.
Wez sie wygrzej jak cie przeziebienie bierze. Ciepla, krotka kapiel (moze byc tylko wygrzewanie nog, az sie spocisz) i do tego inhalacja, duzo czosnku i witaminy C powinno zadzialac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

trening, plan

WHEY premium