SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artykul body-factory

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Robiąc trening siłowy pod SW, a nie trenując sportów walki nie zostaniesz wojownikiem. Kiedy ty to zrozumiesz? Do pierwszego KO? Kiedy wyrwiesz na szczenę? Bo nie rozumiem twojego pkt myślenia.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
makiuu
Sile kondycje i wytrzymalosc moge w domu zrobic bez pomocy trenera


To pisz w dziale "trening w domu", a nie w Sztukach walki. Ten dział miał kiedyś dopisek "dla trenujących", a nie dla domatorów. Tu masz typowy amatorski trening bokserski pod w wytrzymałość mięśniową. Takie coś robi się na większości sekcji w Polsce.



problem w tym, że na 99% nie wykonasz prawidłowo ŻADNEGO z ćwiczeń opartych na skrętach, więc ten trening minie się z celem. Co gorsze jak nabierzesz złych nawyków to tylko będziesz utrapieniem dla przyszłego trenera, choć i tak pewnie nigdy na żadna sekcje nie trafisz, bo nigdy nie będziesz "gotów". I proszę nie komentuje tego treningu, po wiedzę masz żadną, koło sekcji bokserskiej nawet nie stałeś, a wypisujesz dywagacje na poziomie "chłopka roztropka".
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie słuchaj, rób pompki. Wszyscy wiedzą, że Brusli robił pompki na dwóch palcach i pokonał Czakanorisa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2
Tam jest bardzo jasno opisane ale trzeba mieć IQ większe niż ameba i się wtedy wszystko zrozumie;)

Najpierw doczytaj chociaż jak wygląda trening FBW albo dzielony to wtedy nie będziesz zadawał pytań o trening, składający się z samego podciągania..
Ja proponowałbym inną drogę. Nie czytać tylko zacząć trenować a dopiero później czytać. Wtedy wiele rzeczy, które są wspomniane w artykule będą jasne.
makiuu
...mcgregor robil muscle up'y wiec mozna sie domyslac,ze raczej wybral street workout niz cwiczenia wielostawowe
A muscle up to nie jest ćwiczenie wielostawowe
makiuu
Sile kondycje i wytrzymalosc moge w domu zrobic bez pomocy trenera
Jak widać po tym poście - nie bardzo. Sorry, nie mogłem się powstrzymać
Gats 2
Zamiast myśleć ile serii drążka zrobić na treningu poszedłbyś do klubu i zaczął TRENOWAĆ, a nie tylko brandzlować się filmikami
Gats 2 sądziłem, że temat uczestnictwa makiuu w treningach SW jest już zamknięty
Na koniec najważniejsze co tu zostało napisane:
elduce
To co widzimy na "treningach" udostępnianych w sieci przez topowych zawodników to jest malutki wyrywek ich treningów który strwierdzili że mogą opublikować. Co więcej często wrzucany dla fajmu, czy nawet dla jaj...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
mam problem z dobraniem odpowiedniego treningu siłowego dla mnie
ktos moze cos doradzic ?
nie wiem czy postawic na ciezary czy bardziej kalistenike
są plusy i minusy obydwu metod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jaki ma być cel tego treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Jaki ma być cel tego treningu?


brakuje mi siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Jakiej siły i do czego? Jest siła maksymalna, eksplozywna, wytrzymałość siłowa. Każdą z nich ćwiczy się zupełnie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie ma siły, żeby dojść do klubu...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
cynik75
Nie ma siły, żeby dojść do klubu...


hahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. treningu w domu

Następny temat

Stojak na worek bokserski

WHEY premium