SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

armageddon

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2315
czy trenong armageddon (3cm w ramieniu w miesiąc) mozna zastosowacoczywiscie po zmiane cwiczen do innych grup mięsniowych np do klatki????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
nie rozumiem.... a czemu nei mozna byt bylo go zastosowac ... ???? chyba po to ktos go wymyslil

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2315
to jakby wyglądał taki trening na przyklad wlasnie na rozwój klatki??? o to mi wlasnie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
no pewnie można na inne partie, ale jak by wyglądał to nie wiem

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
3 razy w tygodniu klata + triceps i o połowę zmniejsza się trening na plecy ,biceps ,barki .Nogi bez zmian .

Tak wg. mnie powinnien ogólikowo wyglącać taki trening .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2315
ale po co triceps tez 3 razy??? przeciez mozna go tylko raz połączyc z klatką i chyba wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mariusz no nie wiemm-
klatka regeruje sie znacznie dluzej od malutkch biecpsikow czy tricepsikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2315
otóż to dlatego moze klatka 2razy w tygodniu albo tak robie co 92 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
****master no nie wiem .A czemu trójboiści ćwiczą klatę 3 razy w tygodniu ?

Zresztą ostanio sam spróbowałem sam 3 razy w tygodniu (Nadgarstek mnie boli i nie moge robić bicepsu) ,i o dziwo jak w poniedziałek robiłem klatę ,to w środe nie czułem żadnego bólu czy zmęczenia ,mało tego pobiłem rekord o 2.5 kg .W piątek tak samo .Uzyskałem bardzo dobre wyniki (co prawda bez rekordu) i nie czułem ,że klata nie zregenerowała się od środy .Po prostu żadnych przeszkód nie było .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak czy siak to nie jest plan dla ludzi co cwicza 2 lata czy kroej, to jest w sumie przenzazoen dla weteranów- ktorzy po latach trzymania rygorytycznie diety, sulpementacji, zmina treningów , intesnywsosci, cykli regeracyjknyh nic nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
lukasB jak widze twoj staztrenignowy nie jest za duzo, wiec nawet nie mysl o jakichkolwiek treningach typu armageddon i to na klate. miesnie klatki potrzebuja po treningu intensywnym conajmniej 5 dniregeneracji, a ty chcesz ja cwiczyc 3x tygodniu? chyba cos ci sie lasuje w mozgu. taki trening prowadzi bardzo szybko do przetrenowania i nawet chamuje przyrosty. POWIEM CI KROTKO: NAWET O TYM NIE MYSL!!!!!!!!!

Liczy się wytrwałość!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc

Następny temat

Czy dziewczyna ma szanse na służbą we wojsku??

WHEY premium