SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Armageddon nieco odmieniony.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
Przeczytałem kiedyś o treningu, który miał na celu szybko zwiększyć masę mięśnową i poprawić rzeźbę! Nosił on nazwę ARMAGGEDDON. Ćwiczyłem chwilkę (2 tygodnie) tym sposobem i nabawiłęm się kontuzji, która uniemożliwiła mi na miesiąc wyciskanie (ale spadków duzych nie było).
Teraz ćwiczę podobnie, ale z głową nieco, bo wykonuje stałe ćwiczenia w stałych ilościach, ale kożystam z zasady A., która mówiła, że w każda seria powinna trwać do całkowitej odmowy pracy przez mięsienie danej, ćwiczonej grupy.
Otórz teraz wykonuję serię ćwiczeń, ale są to swego rodzaju mega serie. Jest to znacznie bezpieczniejsze! Efekt zbliżony;
załużmy, że ćwiczymy biceps hantelkiem o masie, która stawia nam dość spory opór; zwykła seria wyglądała następująco: 10, 20, 25, 30. I przy trzydziestu zmienialiśmy rękę lub ćwiczenie, bo mięsień był juz zmęczony. Teraz na bazie ARMAGGEDDONU ćwyczymy tym sammym hantlem, tą samą grupę mięśni: 10, 20, 30, 30, ... ,30 -tyle razy serie powtarzamy doputy nie będziemy w stanie nic już zdziałać. Pomiędzy każdą serią pamiętamy o chwili oddechu, a w trakcie ćwiczeń o prawidłowej postawie. Jeżeli zaczyna nas coś kłuć lub boleć inaczej niż poprostu z wysiłki przerywamy serię. Ćwiczenie takie mają na celu wywołanie lekkiego zakfasu, co spowoduje mikro ubytki w włuknach mięśnowych, które zachodzą na siebie. Ubytki te są niegroźne (pod warunkiem, że zakwas nie był duży), jeżeli ćwiczymy grupę mięśni co drugi przynajmniej dzień w ten sposób. Mikro ubytki szybko zostają odubdowane i nadbudowane nowymi włóknami. Miozyna rulez.
Dodam, że dobrze jest wzbogacić swoją dietę w białko i węglowodany.
Teraz możecie mnie wyśmiać lub wytknąć błędy. Jeżeli napisałem coś oczywistego to sorki. skasujcie.
pozdrawiam

jołki połki

jołki połki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
dziekiz e ktoś odpowiedziąl

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz...Ten trening moim zdaniem nie jest zły ...tylko wydaje mi się ...że to raczej już conajmniej dla średniozawaansowanych ...nie myslisz ...? Powiedz jak długo ćwiczysz ile masz lat i np. ile w bicepsie ?...Bo widzisz ...ja ćwicze już od prawie 2 tygodni i mam stałą serię której nie zmieniam ...mam seść serii które dosyć mnie męczą ...bo ćwicze hantelka 6 kg na biceps ...i jest git ...Twój sposób jak juz napisałem jest pewnie dla tych ...którzy ćwiczą i to nie mało ...POZDRAWIAM ) i jakby co to odpisz ...- jak Ci się będzie chciało ...)))
NARKA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
zacząłem w ósmej klasie podstawówki (teraz 4 LO) całą prawie ósmą klasę ćwiczyłem, później na wakacjach i na początku pierwszej LO. przerwałem az do połowy drugiej, potem półroku ćwiczyłem i znowu przerwałem do połowy trzeciej. teraz znowu wróciłem do treningów w marcu... a od wszystkie masz profil...

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
beznadziejny ten dział... nikt nie odpowiada

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12799
Ja sobie uprawiam Armageddona i jest to IMHO the best of the best jeśli idzie o szybką pompe łapy, teraz kombinuje to samo na bary

Mata mym kościołem, walka mym niebem ju jitsu ma religia

Mata mym kościołem, walka mym niebem ju jitsu ma religia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
ale uważaj na kontuzje!

jołki połki

jołki połki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dwie możliwości treningu

Następny temat

jakie sa najlepsze metody na przyrost bez koksów

WHEY premium