SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

angely z hashi doznaje oświecenia i się zmienia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
najnowsze wiesci: dzieci poczestowały mnie wirusem, umieram... boli mnie wszystko (i to nie od cwiczen) zdam relacje z dnia poźniej, jak stane do pionu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
zrobiłam dzisiaj trening ledwo zyjac ale dziecko spało wiec chcialam skorzystac z tego czasu. Troche on kaleczny ale biorac pod uwage, ze jesem zawirusowana jakims swinstwem to i tak niezle. Nie wiem czy to z oslabienia ale jak sie podnosze po przekrecaniu ciezarow w gore to mam zawroty glowy...musze wykonac sklon zeby mi krew do glowy dotarla ;)
Apetytu brak i kolacji nie moglam wchlonac, moze z 1/4 tylko zjadlam bo mi wszystko sie cofa.
ponizej miska i trening







Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-04-10 22:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
mimo choroby staram się zebrać w sobie i zrobić trening, jak tylko młodzież zasypia rzucam wszystko i wyciągam sprzęt.
Miska z dzisiaj (wczorajsze nie zjedzone placki z kolacji przeniosłam na dzisiaj)

i trening







Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-04-11 13:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
wpadam tylko na chwile napisac, ze choroba mnie powalila... ledwo zyje, katar, kaszel czyli standart a poza tym mam gigantyczny jadlowstret, mdli mnie niemilosiernie, nie moge przelknac nic bo mnie odrzuca...nie wyszedl mi na dobre ten ostatni trenign jednak. Dam znac jak wroce do zywych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!! :]

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038

Kuruj się i nie wpychaj jedzenia na siłę. W czasie choroby lepiej... się wychorować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
Dzięki dziewczęta za wsparcie, wracam po woli do żywych, wczoraj jako tako już zjadłam i zrobiłam trening, zrzuty poniżej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
i dzisiejsza miska i trening...







kilka refleksji na temat życia od czasu przyłaczenia się do Ladies:
pomijając choróbsko, które mnie dopadło i powaliło na kolana skutecznie to:
- zniknęły bóle głowy wywołane brakiem kawy, i tak strasznie nie potrzebuję jej pić, pozwalam sobie od czasu do czasu ale jest to raczej delektowanie się smakiem i zapachem niż złopanie gigantycznych ilości w celu postawienia się na nogi
- ubrania stają się luźniejsze i to czuję :) cieszy to niemiłosiernie
- odstawienie glutenu było strzałem w dziesiątkę bo czuję się lepiej, mimo bardzo dużych porcji jedzenia (czasami ciężko jest mi to wszystko wcisnąć w siebie) nie czuję się taka napuchnięta
- piję jak na moje możliwości ogromne ilości płynu 1l wody mineralnej, kilka kubków herbaty ziołowej lub owocowej. Kiedyś od wody mnie mdliło - heheh niewiarygodne ale tak było.
- nie jestem taka koszmarnie senna mimo odstawienia kawy i nie mam problemów z temperaturą (zdarzają się wyziębienia organizmu ale sporadycznie nie jak kiedyś - non stop).
Uboczne zjawiska: na buzi wysypało mi jakimiś zaskórnikami..nie wiem czy to wynik oczyszczania sie organizmu ale nie mogę się z nimi uporać. Dokucza mi też suchość skóry... czasami aż wszystko mnie swędzi i szczypie kiedy sie naciąga. Ale nad tym jeszcze popracuję.
To tyle spostrzeżeń. Pozdrawiam i do jutra!

Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-04-16 15:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
dzisiejsza miska i trening (skopiowałam z przedwczoraj bo był taki sam heheh)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Tylko tyle masz obciążenia w domu? Uginanie na mały biceps robisz prawie takim samym ciężarem jak MC a w MC pracuje całe ciało więc wiadomo, ze więcej wyciągniesz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

`Bayo-DT

Następny temat

po co te obcisłe ciuszki? %-)

WHEY premium