SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

angely z hashi doznaje oświecenia i się zmienia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
dzięki Kokosik, co ja bym zrobiła bez pomocy takich weteranek jak Ty już szukam przepisu bo wczoraj o malo nie puściłam z dymem kuchni bo te moje niby placki nie chciały się upiec ;) no porażka...
i dzięki za pocieszenie że te spadki nie takie złe :) po prostu jak widze w dziennikach niektóre efekty to zal doope ściska że to nie u mnie. Ale trzymam się dzielnie chociaż smętnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
eee... nie patrz na innych...
Każda z nas ma inny organizm, inaczej reaguje. Jedym redukcja idzie łatwiej, jednym trudniej. Masz trochę pod górkę, bo i wiek (nie wypominam wszakże ), rozwalona tarczyca - tu nawet jak lekami się wyrówna poziom hormonów to i tak organizm nie działa tak jak w 100% zdrowej osoby.
Ja już kiedyś cytowałam moją szwagierkę ale zacytuję jeszcze raz: "Dobrze jest, nie trza psuć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
aholka, nie narzekaj ja np zazdraszczam Ci spadków w biodrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
Dzięki Dzieczyny gdyby nie takie słowa pewnie nie jadna tutaj poczatkujaca Ladies dala za wygrana.
Hasa, w biodrach mi spada bo tam duuuuuuuuuuuuzo jest do spadania hehehe :)
OK nie narzekam :) widze po ciuchach że jest lepiej i to się liczy.
Chociaż wsparcia w husbandzie to ja nie mam
uwaza ze dziwacze z tymi ciezarami zamiast zaczac biegac... a ja już nie raz probowałam i z tego biegania to tylko kondycja mi sie poprawiala (wieco co najwyzej moge sobie jako rozgrzewke dołożyć jak mi się doba rozciągnie do 30h) Jemu sie nie składa: takie ilosci jedzenia (nigdy tyle nie jadlam) i jakas siłownia w domu. A kiedys byly glodwoki i bieganie - efekty...no każda z Was pewnie wie....

ide polować na ciasto Oveji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Większość ladisowych mężów z czasem dojrzewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dmuchanego amarantusa (popping) nie jedz - dmuchane ziarna są mniej wartościowe niż tektura

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
tak sie zastanawialam nad nim... wrzucilam go zeby jaja mi sie zagescily :P a chcialam tak dobrze (ze niby taki super zdrowy grrr) czyli kolejne marketingowe wciskanie kitu. skreślam z listy. Dzieki Arphiel za czujność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
amarantus jest zdrowy chodzi o przetworzenie jakiemu został poddany. Żadne dmuchane zboże (czy wafle ryżowe czy taki poping) nie są zdrowe. Kasza jaglana jak rozgotujesz fajnie zagęszcza tak samo mąka gryczana czy płatki gryczane

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
kurcze a ja kiedys sie opychalam tymi waflami dmuchanymi... od jakiegos czasu nawet dzieciom przestałam serwować po tym co przeczytalam na forum o tych waflach, a to byla taka podreczna przekaska :-/


ok posiłek na wieczór zmieniłam w misce, wywalilam amarantusa dodalam wiecej kukurydzianej i jedno jajko zeby mi bilans sie wyrownal :)

Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-04-09 11:22:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

`Bayo-DT

Następny temat

po co te obcisłe ciuszki? %-)

WHEY premium