SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

angely z hashi doznaje oświecenia i się zmienia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
hehe no to pocieszające z tym gługim życiem - chociaż jeden pozytyw w tych uszczerbkach zdrowotnych ;) dobrze że nie śmierdzę formaliną. No nic to, a jak Szefowa ocenia te posiłki co je ukleciłam? bo nie wiem czy iść w tym kierunku czy coś zmienić? (że tak wykorzystam już obecność Obliques)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. chleb out
2. chleb out
3. makaron out, oliwa z oliwek zamiast rzepakowego
4. kaszka kukrydziana, eno e, moze byc ale sa tez warzywa straczkowe trcohe z nich skorzystaj, rzepakowy j.w.
5. migdały to nei posiłek jedz max 6 dzinnie
za mało białka za mało ryb , kalorycznośc jak wspomniałam 1600kcal ze 100g białka 130g ww i reszta tłuszczy
wliczaj tran i go pij, wiecej warzyw tylko akurat krzyzowe w tym i kapuste ograniczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
A ja się tak wtracę przy okazji, a co z zupami? Drugie dania są drogie, szczególnie jeżeli chcemy aby wszystko było z wiadomego źródła, bio i eco. A zupa tania, szybka i starcza na 2-3 dni. Czy jest dobrym, wartościowym posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
tak jest! (salutuje) to posiedze dzisiaj nad miską na jutro i sie zamelduje z rana
swoja droga dobre pytanie Sekretny, bo zup jakos nie widziałam w dziennikach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
bo z zupy widać tylko to co się wlicza czyli mięso + ewentualnie warzywa. Ja często robię zupy kremy a w mice widać tylko mięso

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
Czyli nadal wychodzi raczej drogo. Bo mięso jednak drogie, a ja często zupy na samej wodzie robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Rób na strąkach - tańsze a białko podbijają i węgle.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
Dziękować. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po cholere zupe na samej wodzie robic? co ona zawiera? zupa powina byc na kosciach robiona, mozna na szkieletach i głowa ryb, takie cos ma wartośc , a woda.. jest do picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
Arphiel dziękuję za podpowiedź ja też myślałam że tylko mięcho a to przecież wody się nie wymienia ;) (oj glupia ja) dobra mam jasność w temacie, jakieś strąki zakupione (słabo ale poprawie przy większych zakupach, ciecieżyca to jakieś fanaberie dla mojego sklepu na osiedlu ;) ) pozdrawiać Ladies do wieczora późnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

`Bayo-DT

Następny temat

po co te obcisłe ciuszki? %-)

WHEY premium