SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643
szukam aminokwasów i jest tyle tego ze nie wiem co wybrac ;/ szykuje sie do kolejnego cyklu HP + MoNo wegle i aminokwasy 2 puszki tylko nie wiem jakie wybrac ? macie jakies opcje ?

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
akurat jesli chodzi o badania białek hi-teca, to ktos gdzies to kiedys wyprostował. Błąd firmy raczej polegał na zabezpieczeniach produktu przed "podróbką", niz na faktycznym wałowaniu. Z tego co wiem to była grubsza sprawa, i wałku ani nie zrobił hi-tec ani nikt z forum/laboratorium.

Co nie zmienia faktu iż ten dział to nie jest mango gdynia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
a w jakim celu chesz je brac?
maja one byc calodzienne czy bcaa?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643
wiesz co przemyslalem sytuacje i nie kupie aminokwasow kupie bialko :D

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Jeżeli biorę bcaa w czasie i po treningu to warto inwestować w zwykłe aminy jeszcze - czy lepiej w odżywkę białkową z dodatkiem aminokwasów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
zalezy od celu i okresu przygotowan masa/redukcja czy inny jeszcze?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli masz braki białka w diecie i możesz pozwolić sobie finansowo na aminokwasy to kupuj aminokwasy całodzienne, jeżeli nie białko będzie ekonomiczną wersją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
masa, w przyszłosci starty w zawodach kulturystcznych, wiec stawiam na jakość
BCAA waham się między megacaps Olimp i caps z fitmax'a - tak samo wchodzą $$
i nie wiem jakie białko i aminy wybrać

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-06 13:38:42
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
hi tec mi nie odpowiada przez tą skuchę z białkiem co był wałek na 30 kilka % a miało być 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
mądrzy ludzie w to średnio wierzą, studiowałem marketing wiem jak to wyglada od zaplecza no ale widze działa na ludzi;) to jest wszystko marketing pewna filozofia biznesowa, teraz firmy zrobią wszystko żeby "udupić" (przepraszam za wyrażenie) inne marki, żeby to była prawda firma by sie nie utrzymała tyle lat na naszym rynku;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie gainera...

Następny temat

HOT BLOOD SCITEC NUTRITION czy MASSACRA 2 ???

WHEY premium