SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol a spadki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ta na bank wszystko spadnie...
bedziesz zarl to nic nie bedzie, rownie dobrze mozna zachorowac na grype zoladkowa, nic nie jesc caly dzien i gorsze skutki beda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaleje pale na suchara (bez zaagryzki), poplynie dalej, rano bro albo lepiej(a co mi tam), nastempne dwa dni odtrowac sie bedzie organizm -jak to chyba kazdy wie (ale najlepiej pamieta sie na swierzo
napewno bedá jakies spadki
ps sportowiec nie pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
wypij tyle, zeby na 2gi dzien nie umierać (ps i duzo jedz w trakcie imprezy)

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak nie bedzie myslal trzezwo jak lejca zlapie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
nie ma sensu-przerobiłem wszystkie możliwe porady:)
albo konkretnie ćwiczysz albo pijesz
nie trzeba się upić żeby wyniki/chęci poszły w dół
jasne że to się nadrobi z czasem
ale ja stwierdzam nie warto
p.s.lixus ma rację-wszelkie zapewnienia,strategie odnośnie maks. paru drinków w pył jak się złapie:)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Z doświadczenia wiem, że nawet po ostrym chlaniu i skacowaniu w dniu następnym (jeden posiłek wieczorem ) może być krótkotrwały i minimalny spadek obwodów, ale jak ktoś napisał wyżej będzie wiązał się ze spadkiem nawodnienia. Po kilku dniach powrót do formy.
Nie tak łatwo stracić wypracowaną masę, znam typa co w wakacje odpuścił trening i dietę, zaczął chlać i muszę powiedzieć, że jakiś czas nie było widać u niego rażących spadków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
popijaj wódke izotonikiem
a tak na poważnie to podczas imprezy, na której bedziesz pil alkohol to na pewno przyda się jeśli bedziesz pił dużą ilość płynów (najlepiej izotonik), ponieważ alkohol hamuje działanie wazopresyny, która odpowiedzialna jest za resorpcje wody w nerkach. Oczywiście nie jest to złoty środek, bo jak pochlasz to na drugi dzień i tak zrobisz dużo gorszy trening, ale myśle że po paru dniach, po pojedynczym wyskoku wszystko wróci do normy

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
IMO - na kacu nie raz juz rekordy biłem. Gorzej najpierw isc na trening - a wieczorem na impreze.

Jesli nie ma ryutyny w piciu i nie pijsze na smutno - to nie bedzie zle. Od czasu do czasu mozna, gorzej jak zaczyna ktos tankowac w piatek konczy w poniedzialek nad raenm - wtedy raczej forme zrobic moze tylko w piciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
bez przesady, przeciez nie bedzie popijal wodki izostarem czy innymi napojami, tylko tym, co jego koledzy.

jak idziecie na impreze to zabieracie shaker i z niego popijacie?


jeden/dwa razy na tydzien sobie pozwalam na kilka piwek, wodka bardziej kaloryczna i wydaje mi sie ze bardziej szkodliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wódka bradziej kaloryczna - w tej samej objetosci, tzna litr wodki m wiecej kalorii niz litr piwa, ale biorąc pod uwagę dawkowanie - wódka wypada najbardziej "dietetycznie" (czysty alkohol).

osobiscie nastepnego dnia najlepiej sie czuje po wysokogatunkowych, czystych wódkach. Po 0,5 czarnego smirnoffa jestem w stanie zrobic nastepnego dnia udany trening. Po 0,5 złotego kłosa - było już gorzej, ostatnio po imprezie piwnej, gdy smazyłem jajecznicę dylematem nie było juz "czy isc na siłke" - a czy w ogole zjesc to sniadanie - czy też oszczedzając sobie fatygi zwrotnej - od razu wyrzucic je do kibla

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-11-16 11:42:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Brac na WYTRZYMAŁOŚĆ kickboxing

Następny temat

Jaka krata na początek

WHEY premium