SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a co z dieta w szkole???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
To ja jestem lepszy od was

Ostatnio jadlem na stojaka w Miedia Markt, hehe ludzie sie patrzyli ale mialem ich w d.upie

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wegli to kup sobie rodzynki suszone na wege i wcinaj w szkole "_"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
A po co ma rodzynki jesc?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
chleb razowy lub pojemniki

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
no dzis juz bylo elegancko :) troszke dziwnie (z pojemnikiem na korytazu w ktorym mialem tunczyka z ogorkiem ale bylo ok :) jutro jajka zapakuje :) a jesli chodzi o ww to mialem razowy chleb z szynka :) i jakos leci...jezeli chodzi o bialko to najlepiej zeby bylo bez ww i tluszczy (na jeden posilek) bo ciezko mi znalesc jakis post na temat posilkow (jak mniej wiecej powinny wygladac,co z czym laczyc zeby masz organizm dobrze to przyjąl) a propo silki to niecale 2 godz ale jeszcze rozgrzewke sobie dolicz...i tak w sumie 1,5 godz napewno!!

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
wszystko pieknie, ciekawi mnie jednak w jakies postaci jajka zabierasz

kiedys wyciagnelam w samochodzie pojemnik z gotowanymi i ..zapach nie nalzal do naprzyjemniejszych hehe

pozdro

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
To nie lepiej sobie serek wiejski kupic?? Duzy ma 200g i kolo 22g bialka jak sie nie myle pozniej dokladniej sprawdze.

Zmieniony przez - CZB w dniu 2006-03-20 19:21:30

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ja tam mam caly plecak jedzenia w szkole i nikomu nie przeszkadeza oni ida na przerwie na fajke a ja sobie szamam i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
i tak trzymac sog za wytrwalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
Ja juz od paru miechow zabieram pojemnik z kasza/ryzem i do tego 3 jajka gotowane na twardo. Jak zaczynam jesc jajko na przerwie kazdy ucieka przynajmniej 3 metry ode mnie i napieprzaja w kolko ze im smierdzi , ale sie nie poddaje

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

Dieta na mase...ile WW na KG ciala? ?

WHEY premium