SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w czy nie ...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
Witam .
Jestem Hirovskie i mam 15 lat.
Jak wiadomo lato się zbliża i każdy chce ładnie wyglądać a przede wszystkim Ja (chodzi i kaloryfer na brzuchu) od razu powiem że nie mam sadła zalanego i w 2 miesiące chce Bóg wie jaki brzuch mieć bo wiem że to nierealne,
mam tam jakiś kaloryfer i oto fota ( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb3cd0d29e92a71e.html )
I oto mój problem chciałem mój brzuch sobie wyrzeźbić do lipca więc od 20 dni robię a6w jednak mój kolega powiedział mi że a6w jest cienkie jeśli mam już widoczne mięśnie ,poszukałem trochę i faktycznie ludzie piszą że brzuch można jedynie wzmocnić a jak ma się zarysy to nie ma na co liczyć .
I tu moje pytanie kierowane do was czy aby wyrzeźbić brzuch (albowiem poniżej pępka mam trochę tłuszczu) oprócz biegania i basenu trenować 6 weidera czy dać sobie spokój i spróbować czegoś innego bardziej nastawionego na rzeźbę .
Jest jeszcze wariant że mogę skończyć a6w do czerwca i 1 miesiąc coś innego robić .
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 460
na nastepne wakacje jest szansa na kaloryfer
dieta+ trening+regeneracja =osiągniecie celu
a6w nie polecam

„Każde ludzkie zadania, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć w modlitwie.”Jan Paweł II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Moim zdaniem powinieneś skończyć 6 Weidera skoro już jesteś na 20 dniu.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wybij kaloryfery i grzejniki z głowy i bierz sie za miskae i rób mase. rzeźbić musi byc z czego.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Każdy ma inny cel. Jeden chce być kafarem, inny wyrzeźbionym gościem

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ok, nie mam nic przeciwko , cel moze byc różny masa/rzeżba, ale zawsze na początko trzeba zmasowac, zeby były jakies podstawy i jakies mieso

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Zmasuje się w zimie a jak on napisał "lato się zbliża" więc chce mieć kaloryfer lato się skończy weźmie się za masę a im mniej fatu tym lepiej buduje się mięśnie potem

Pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
darioman ma racje masę zrobię w zimie a nie na lato ,natomiast zaprzestałem robić 6 z wielu powodów min. szyja mnie boli ,dlatego robię tydzień przerwy i biorę się za inne ćwiczenia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14774
canecorso ma racje trzeba pierwsze masować moim zdaniem będziesz wyglądał bardzo wychudzono ale jak chcesz a 6 weidera jest dobrym treningiem tylko trzeba dodać do tego aeroby dieta i są rezultaty a jak cię boli kark to musisz coś źle robić tu masz przeanalizuj to jeszcze raz technikę http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM  i w tak krótkim czasie nie zrobisz takiego prawdziwego kaloryfera ale chociaż będzie ładny zarys trochę chyba za późno się obudziłeś z tym treningiem miesiąc przed wakacjami niech rzeźba będzie z tobą i niech rzeźba będzie z tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
możliwe że trochę przespałem ale mam nadzieje że jeszcze z tych 2 miechów uda mi się coś wykrzesać :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Panowie, zarys kaloryfera on już ma więc i dużo nie zleci z niego, bo nie jest jakiś gruby. Mięśnie ma zarysowane, wystarczy, że poćwiczy trochę i uwidocznią się jeszcze lepiej, a jak rozumiem na tym mu zależy.

Moim zdaniem powinieneś jechac A6W, tylko technike popraw. Bo widocznie zamiast spięć robic szyją robiłeś ruch tylko Ale jak nie chcesz zacznij trening ABS 2

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w przybraniu masy.

Następny temat

trening dla korposzczura - potrzebna pomoc

WHEY premium