SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recukcja po kretce

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Gainer na redukcji po co ?.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
To na masie biore wszystko, na redukcji odstawie tylko kretke.
Gainer na redukcji a czemu nie? To tak jakbys powiedzial czemu ziemniaki na redukcji.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ziemniaki na redukcji akurat z wiadomych powodów, alkaiczne i mało przetworzone. Gainer, mieszanka byle czego nie dająca sytości nabijająca kcal.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dla mnie nie ma duznicy czy gainer, czy ziemniaki, wazne ze wegle podbija (oczywiscie bez przesady z ta zywnoscia przetworzona)

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Może dlatego, że nie ma różnicy zdjęcie z Avatara jest jakie jest. Nvm, powodzenia w redukcji.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Zobaczymy czy ci będzie tak wszystko jedno po paru tygodniach redukcji. To etap długofalowy. Ziemniak w dodatku ma w sobie sporo minerałów i witamin (potas, sód)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dziekuję za krytyke i powodzenia w redukcji.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Ziemniaki odkwaszają organizm więc przy diecie z dużą ilością mięsa,jajek itp są jak najbardziej wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Skoro mam już tutaj na miejscu ludzi, którzy chętnie mi pomogą, to mogę jeszcze Wam zadać dwa pytanka? a mianowicie...
Ostatnio odczuwam silny ból dłoni przy robieniu treningu bic superseria tric. Jest to bol prawej czesci dloni i jak mocno mam zacisnieta dlon przy francuzie to wtedy tak boli, ze czasem ledwo co dokanczam cwiczenie. Wiecie moze od czego to? Jest to dosc uciazliwe, bo boje sie dokladac ciezary z mysla, ze mi dlon nie wytrzyma i na morde sobie to zwale.
Drugie pytanie:
Moje okno jedzenia na if bedzie pod wieczor bardziej, w kazdym badz razie po treningu, co wtedy, gdy jestem w srodku postu, zglodnialy i nie w pelni sil i w szkole mam np. bieganie na ocene? wysoka intensywnosc itd. Czy wtedy nie przydarza mi sie jakies niespodzianki? zawroty czy cos takiego?

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nikt Ci przez internet nie zdiagnozuje problemu. Większość przypadków to zła rozgrzewka i brak/złe rozciąganie po treningu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]Crytek/IF po raz drugi

Następny temat

[ART]Kreatyna dla 'laików'.

WHEY premium