SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z brzuchem, spalaczem... redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Waga

65

Wzrost

168

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam. Przeczytalam juz pare wniosków, ale moja wiedza nie jest usystematyzowana. Waże 64 kg i mam 168 cm wzrostu. Z obliczeń pewnej maszyny mam AZ 30 % tłuszczu :( chce to zmienic. jem 5 posiłków. Na śniadanie kromka chleba z białym twarogiem/chuda wędlina i warzywa, na II sniadanie owoc z jog. naturalnym i otrębami, obiad - chude mieso ok 150g i warzywa, podwieczorek jak II sniadanie i kolacja - warzywa + jakies białko. ćwicze 4 razy w tyg ; I dzien ; plecy, rece, klatka, brzuch II dzien aeroby okolo godziny, III dzien nogi i brzuch, IV dzien aeroby. Polecacie jakies spalacze ? Chce zmniejszyć zawartość tłuszczu do jakiś 20%. wyrobic lekka rzezbe... co robić ? pozdrawiam. czekam na odpowiedzi i pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
jeszcze dorzucam zdjecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Zacznij od przeczytania podwieszonych tematów.
Ułóż normalną dietę, bo to co teraz jest to fatalnie wygląda.
Wszystko jest w tematach podwieszonych krok po kroku. Nie są ci potrzebne żadne spalacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Ta dieta jest ułożona przez dietetyka... Dlatego uważałam że jest ok..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
A może jakaś pomoc ? Poczytałam przykładowy jadlospisy kobiet, tyle ze ja chcicałabym jeszcze zrzucic pare kilo.. Staram sie nie jesc makaronow, ryzow, kaszy. Przez ostatnie 9 miesiecy schudlam 30 kg i boje sie ze dorzucając kcal to wszystko wroci.. Ciezko mi tez liczyc zawartosc bialka, wegli i tluszczy w kazdym posilku bo dopiero zaczynam..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
dział dla Pań polecam https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 

PS fajna psina na fotce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
York wierny przyjaciel Swojego Pana

co do liczenia dla kobiet polecam stronę ilewazy.pl

Zmieniony przez - dziii w dniu 2012-10-02 22:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wszystko co robisz (jesz i cwiczysz), robisz źle. Co do rzeźby??? rzeźbic to trzeba miec w czym. najpierw redukcja, potem mozesz jesc na lekki plus i cięzko ćwiczyc, aby mięsnie mialy z czego rosnąć, a nastepnie pracować na rekompozycją czy doredukować fat. U ciebie w tej chwili to masy mięsniowej jest tyle, co kot napłakał, za to sadła sporo. Ja obecnie ważę 65 kg (fakt, jestem te kilka cm wyższa), ale tłuszczu na mnie niewiele. Wiec jak widac, waga nie ma zadnego znaczenia. Liczy sie struktura ciała i stosunek mięsni: tłuszczu. Mięsnie to żarłoki, im wiecej ich masz, tym bedziesz miec mniej tłuszczu i wyzszy metabolizm i zapotrzebowanie na kcal

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla zapracowanego ; )

Następny temat

Prośba o pomoc w ułożeniu diety i planu treningowego.

WHEY premium