SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[b]pomoc przy pierwszym cyklu[/b]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
witam mam 20 lat typ budowy ektomorfik wiem ze zaraz zostane pojechany ze do michy czy cos w tym stylu ale dieta jest ale daje marne efekty nawet suple tak se daja dlatego zdecydowalem sie na pierwszy mozna tak powiedziec cykl.
mam:
50 tab metki 10mg rozak
15 amp test. prolongatum
10 amp deca durabolin
clomid 24 tab

zamierzam to brac tak:
najpierw metka 3 tab ed do tego test e3d
jak sie soncyz metka to chce polaczyc tescie i dece ed3 jeden stral z 1 ampulki deci i tescia. po wszystkim oczywiscie clomid

co wy na to ?? prosilbym o wypowiedzi tyle te osoby ktore chcialby cos doradzic a nie pojechac juz na starcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
ja rozumiem ale nie wychodze z zalozenia ze dieta to ze tak napisze go**o a sterydy pomagaja tylko dieta to podstawa u mnie ona byla nie taka jak powinna nie chodzi o to ze sie nie znam prosilem tylko o jakies wskazowki i rady a nie ze ja nic o niczym nie wiem ;]

Zmieniony przez - shineOn w dniu 2009-09-29 09:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
1 CYKL jeden środek wystarczy
ale najpierw ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
dokladnie jak pisze flex1976 jest to Twoj pierwszy cykl wiec po co odrazu wkuwac w siebie tyle materialu.. a jak juz chcesz laczyc to zjedz metke + tescia . dece zostaw sobie na kolejny cykl

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
to może dokupić jeszcze jedno opakowanie tescia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15999
ankieta to raz, dwa po co tyle tego chcesz brac skoro nie wiesz jak zareaguje twoj organizm ? po to robi sie pierwszy cykl z 1srodka zeby zobaczyc saidy, a ty chcesz ***nac mete,tescia,dece i jeszcze prolke zastanow sie.Masz dopiero 20lat,37 w lapie, ale dieta jest, trening pewnie tez... i wytlumacz jak mozna ****a napisac ze dieta daje marne efekty co to steryd, ze ***niesz z niej cykl i urosniesz ? diete stosuje sie caly czas, dieta to styl zycia pod to co chcesz osiagnac, efekty same przyjda w swoim czasie jak sie postarasz.Dodam, ze deca za mocno cie zablokuje jak na pierwszy raz pomimo tescia w cyklu, nie masz pojecia na ten temat widzac jak chcesz to brac.

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
dieta jest caly czas bede jeszcze bradziej sie do niej przykladal ja zaczynalem od zera naprawde nie chcielibyscie zobaczyc mojego zdjecia jak zaczynalem :) a pytam was o to wszystko zanim zaczne brac i dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
Staż treningowy (lata) 2
Wzrost (cm)183
Waga (kg) 75
Obwód Bicepsa (cm) 37
Obwód Klatki (cm) 109
Obwód Pasa (cm) 77
Wyciskanie leżąc (kg) 120
Typ budowy ektomorfik
dieta 2g b 4g w 1g t
trening 4x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
po pierwsze zrezygnój z KB jak chcesz nabrac masy sam to trenowałem 2 lata i waga zatrzymała się na 83 kg i nie chiała sie ruszyc po dwóch latach od odstawienia kicka jest w tej chwili 102 kg więc decyzja nalezy do ciebie czy chcesz się na******lac czy byc duży.Jeżeli masz dobrego trenera od kicka to przy tak wysokiej intensywności jaka jest na KB i trenując dodatkowo na siłce zdobycie dodatkowych kg graniczy z cudem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
z kb skonczylem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1368
zalezy mi bardzo zeby nabrac masy no i jestem wstanie poswiecic duzo zeby tak sie stalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
sorry za błąd "zrezygnój" to dla wyczulonych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-DROL WYCOFANY w USA!

Następny temat

Razak w zastrzykach- deka- boldenon- tren

WHEY premium