SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"palące przedramiona"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Witam, Cwicze juz od pół roku i przy cwiczenia na biceps m.in. Uginanie sztangi stojąc strasznie mnie bolą przedramienia(wręcz palą) Minie to z czasem?(kolega mówi ze mam słabe przedramiona;/ prawda?) A moze wiecie czym to jest spowodowane? Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

"wybic sie w góre ponad
PRZECIETNOSC"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolega ma racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
To staraj sie przy tym cwiczeniu bardziej zaangazowac biceps, moze zamiast bicem za bardzo pracujesz przedramionami. Uginaj rece w lokciach- zwroc uwage na technike.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
moze inaczej bola mnie tylko wtedy gdy opuszczam ta sztange na ziemie, i wtedy pali z 5sec...

"wybic sie w góre ponad
PRZECIETNOSC"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
tez to mialem jak zaczynalem cwiczyc.sciegna(czy to kosc nawet???)sa nieprzyzwyczajone do obciazen jeszcze.niech zgadne:pewnie najgorzej jest przy uginaniu ze sztanga,nie?moja rada:zmien prosty gryf na lamany,na modlitewniku przerzuc sie na hantle,staraj sie nie robic cwiczen,przy ktorych odczuwasz bol bo bedzie sie tylko poglebial.czasem wystarczy tylko zmienic pozycje nadgarstka.ja stosowalem sie do tych metod i teraz juz w ogole nie odczuwam tego bolu,chociaz trwalo to dosc dlugo.niektorzy maja niestety slabe przedramiona pod tym wzgledem ale przeciez pod wplywem ciezarow wzmacniaja sie nie tylko miesnie ale wlasnie sciegna rowniez.jesli bedziesz robil jak mowie,to po jakims czasie ten dyskomfort minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Dziękuje za pomoc. Seba81 niestety takimi tekstami nikomu nie pomozesz:/ Spam rlz^^

"wybic sie w góre ponad
PRZECIETNOSC"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałeś odpowiedź w swoim pytaniu, kolega mówi że masz słabe przedramiona i że z czasem się wzmocnią - i tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Lyda ma sporo racji, a ze sie z czasem wzmocnia to tez prawda.
Cwicz i sie tym nie przejmuj.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
tez to mialem
poprzednicy maja racje, przejdzie z czasem - bankowo

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa a pompki, podciągania...

Następny temat

Brzuchy!!

Wiecej