SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a pompki, podciągania...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Witam!
Ćwiczę już jakiś czas na masę, ale chciałbym też osiągać coraz lepsze wyniki w pompkach i podciąganiu tak nachwytem jak i podchwytem.
Klatkę ćwiczę w poniedziałki razem z tricepsem, a plecy w piątek razem z bicepsem, czy mogę dodać np w sobotę pompki ile mi się uda?. Jak mówiłem moim priorytetem teraz jest masa i ładny wygląd, ale też bardzo mi zależy na robieniu większych ilości pompek i podciągań.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche niebardzo, bo jak zaatakujesz w sobote pompek na maxa to nie odpocznie Ci do poniedziałku ta klacina.. ja bym tak nie robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
poniedziałek: klata+tric

pompki z rękami na podwyższeniu (namiastka pompek na poręczach) 3x8-10
wyciskanie płasko 3x8-10
wyciskanie skos 3x8-10
rozpiętki(co tydzień zmieniam na prznoszenie sztangielki za głowę) 3x8-10
pompki 1 seria max

wyciskanie wąsko 3x10-12
francuskie wyciskanie 3x10-12
wymachy sztangielką w tył w podporze 3x10-12
pompki w podporze tyłem 1 seria max

wtorek: nogi+przedramiona (tu nie istotne)

czwartek: barki+kaptury (też)

piątek: plecy+bic

podciąganie 4 serie max z nogami na krześle (sam nie podciągne się ani razu)
wiosłowanie 3x8-10
martwy ciąg 3x8-10

uginanie naprzemienne przedramion chwytem neutralnym 4x10-12
uginanie przedramion nachwytem do poziomu 4x10-12
siódemkowanie

serie maxymalne bez uprzedniego wyczerpania mięśni robie w podciąganiu, a włąśnie chodzi o te pompki - zykle jestem w stanie zrobić po treningu z 5 pompek, p[otem opieram się n akolanach i robię pompki "damskie" z klaskaniem póki mogę, potem aż nie padnę staram sie. Czy dodatkowe pompki a wypoczętych mięśniach w sobotę nie zaszkodzą wzrostowi masy?? a przynajnniej nie tak bardzo?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To_Orn a jak byś mi poradził? Bardzo mi zależy na podniesieniu liczby pompek... A niestety dysponuję tylko 2 sztangielkami i sztangą koło 30 kilo

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompki mozesz porobic w czwartek
kiedy robisz barki? bo jesli w srode to pompki moga troche zaklocic regeneracje barkow, ale jesli chcesz je robic to chyba czwartek bedzie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no barki robie właśnie w czwartek:/

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A tak sobie myślę, czy by nie można po prostu tak jak na plecy robić jednej max serii pompek na początek a potem dalej normalnie ćwiczyć?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompki możesz robić w czwartek z barkami, jeśli nie przeszkodzą Ci w odbyciu normalnego treningu spróbuj zobzcysz sam po sobie czy Ci pasuje, swego czasu właśnie tak robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chcesz poprawić wynik to spróbój pompek z obciążeniem, ale niewielkim.. i co jakiś czas je zwiększaj. Powolutku aż do skutku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie

Następny temat

"palące przedramiona"

WHEY premium