SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'dieta'

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
Witam. Ćwiczę od dwóch miesięcy, widzę już pewne efekty. Ale oczywiście człowiek chce się rozwijać, tak wiec zrozumiałem, że potrzebuje odpowiedniej dietę. Odżywiam się dobrze, jednakże potrzebuje cos konkretnego .Chciałbym podkreślić, ze w tej kwestii jestem ‘zielony’ i jedynie przeczytałem kilka artykułów, dlatego bardzo bym prosił o wyrozumiałość i konstruktywne wytykanie błędów. Zależy mi na czymś prostym i niezbyt skomplikowanym. Mam duże trudności ze wskazaniem, ile czego potrzebuje no i do końca nie wiem co pić (woda wiadomo, ale co jeszcze?). To na razie taki zarys... Z góry dziękuję.

18 lat, 178 cm, 65 kg, wzrost masy.


1.posiłek

-płatki - 100g
- mleko 2,0% - 300ml
-oliwa z oliwek - 10g


2. posiłek

- tuńczyk- 30 gr.
- oliwa z oliwek - 10g


3. posiłek

- kasza + piersi z kurczaka - ok. 180g


4. posiłek

-twaróg (chudy?) - 110g
-ryż - 90g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Musisz wiecej jeść to w końcu masa, masz wszystkiego za mało, rozplanuj sobie to na więcej posiłków np.6 (tak będzie dobrze)Do 1 posiłku dodaj twaróg i troche rodzynek do płatków (owsianych najlepiej)w drugim posiłku daj węgle jakieś np. tuńczyka zjedz z chlebem razowym i jakimś warzywkiem. Dalej doradze ci jak poprawisz tę diete (więcej posiłków, więcej kalorii). wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz napisz ile jesz białek tłuszczów i węgli na kg masy ciała. Skorzystaj z postu qazara
który znajdziesz w poscie
"zanim napiszesz" (jakoś tak to sie zaczyna)

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
tu masz link;
[https://www.sfd.pl/temat173140] - Robimy mase - fakty nie mity by qaz

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
dzieki serdeczne, zaraz sie tym zajme. mam jedno pytanie: czy bieganie (ok. 4 km) co dwa dni moze przeszkodzic w 'zdobywaniu' masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Co dwa dni 4km. No wiesz aeroby i masa za bardzo w parze nie idą, ale jakbys więcej jadł to może, ale najlepiej daruj to sobie, lub zmniejsz intensywność bo przy twoim typie budowy to moze przeszkodzic. Chyba ekto jesteś, nieprawdaż ?

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, zwlaszcza przy twojej budowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Delikatna MASA do oceny

Następny temat

kasza gryczana palona

WHEY premium