SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"armagedowy" trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
Myślicie czy ten trening jest dobry? chodiz mi generalnie o trening bicepsów i tricepsów tak jak w armagedonie, bo naramienne robie innego dnia razem z klatą.

1) uginanie sztangi łamanej podchwytem(wąsko):
12x21kg
10x23kg
10x25kg
2)uginanie francuskie leżąc:
12x17kg
10x21kg
8x25kg
3)uginanie sztangi łamanej nachwytem:
10x17kg
10x21kg
8x23kg
4)prostowanie ręki ze sztangeilką nad głową:
8x8kg
8x8kg
8x8kg
5)uginanie sztangieli o kolano
10x9kg
8x10kg
8x10kg
6)dwie serie pompek na wąsko x15

czy taki trening robić dwa razy w tygodniu?? zastanawiam sie czy dodac do tego jeszcze trening na barki i robić tak jak w armagedonie wszytsko razem, no ale nie wiem czy dałbym rade jeszcze zrobić 2 czy 3 ćwiczenia na barki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Daj więcej info o sobie. Staż treningowy, cel , dieta , wiek itp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
staż- trenowałem wczesniej na siłowni, ale były to okresy niezbyt długie-dwumiesięczne średnio. Teraz mam sprżet w domu( sztanga łamana) i ćwicze regularnie juz od około 2 miesięcy. Moim celem jest narazie zdobycie paru kg masy. Obecnie waże 63kg, przy wzroście 178. Moim celem jest 70kg i później urzeźbienie tego. Zależy mi na dobrze zbudowanej sylwetce, ale nie chce być "szerokim i stukilowym strongmenem" czyli mój cel to poprawa sylwetki. oprócz bicepsa i tricepsa, ćwicze w domu jeszcze nogi, klate, barki, plecy i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Wszystko było by ładnie piknie Ale nie jest !

Ten trening na biceps triceps jest nie do przyjęcia. Słyszałes o stygnięciu mięsni ?? Nie możesz wykonywać najpierw 3-4 serie na biceps i potem 3-4 na triceps i znów 3-4 na biceps. To wiąże sie wlasnie ze stygnięciem mieśni.

Rozpisz cały swoj plan treningowy to skorygujemy Ci reszte.

Co do Twojego celu. Chcesz załapac masy do 70 kg wieć zajrzyj do działu odżywianie i pomysl o porządnej diecie jesli jeszcze jej nie masz.

A tak wogule to za krótki masz troche staż jak na jakies armageddony itp. Na superserie w sumie też.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie ud,glowy boczne.

Następny temat

Biceps...brak zmeczenia itd...

WHEY premium